Проблем с Анди бот-а

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
Cecobg
Jr. Member
Jr. Member

Сорката ми е на колд с 91 мф,бота маха сичко от инвентара или айде по-голямата част от инвентара и аз затова го разчистих целия и до момента за 80 ръна не е взел нищичко от анди на хел.Чудя се дали има вероятност да не взима квото падне или просто нищо хубаво не е паднало ?
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Cecobg wrote: Сорката ми е на колд с 91 мф,бота маха сичко от инвентара или айде по-голямата част от инвентара и аз затова го разчистих целия и до момента за 80 ръна не е взел нищичко от анди на хел.Чудя се дали има вероятност да не взима квото падне или просто нищо хубаво не е паднало ?
Добре е да имаш към 200-300 мф . Ти кво очакваш , че за 80 ръна да ти напални инвентара :D
EternalFear-
Full Member
Full Member

Отваряш abot.ini и намираш ето тези редове:

\Reserved Columns for charms
ReserveCol=0

Когато е 0 ще маха всички чармове.
Направи го да изглежда така :
ReserveCol=5

И слагаш чармовете от дясно наляво. Имаш 5 колонки в които да слагаш чармовете. Кажи дали е станало...
А относно това че не събира итеми .. с 80 мф слабо ]

Cecobg
Jr. Member
Jr. Member

Да,стана.Мерси много.Вече я напраих с около 220 мф. Ако намеря и оня дагер с 100 мф и некои други итемчета с мф ще е много добре.
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Cecobg wrote: Да,стана.Мерси много.Вече я напраих с около 220 мф. Ако намеря и оня дагер с 100 мф и некои други итемчета с мф ще е много добре.
Над 300 мф се губи баланса на дропа на итемите :) . Аз предимно с орб сорс около 200 мф съм много доволен от дропа на руни и итеми :)
Cecobg
Jr. Member
Jr. Member

Ми аз за момента имам около 230 максимум 250 мф и никви руни не ми е изкарал от андариел но тва мисля че е нормално за нея а като итеми...ваипар макс,2 меш армора,шако ... такива работи.
crazyloop
Newbie
Newbie

EternalFear- wrote: Отваряш abot.ini и намираш ето тези редове:

ReserveCol=0

Когато е 0 ще маха всички чармове.
Направи го да изглежда така :
ReserveCol=5

И слагаш чармовете от дясно наляво. Имаш 5 колонки в които да слагаш чармовете. Кажи дали е станало...
А относно това че не събира итеми .. с 80 мф слабо ]

брат дай 1 снимка шото така казано от дясно на ляво не се разбира :D дай снимка на твоя инвентар да видя ако не е проблем разбира се...
Cecobg
Jr. Member
Jr. Member

crazyloop wrote:
брат дай 1 снимка шото така казано от дясно на ляво не се разбира :D дай снимка на твоя инвентар да видя ако не е проблем разбира се...

Най-лесно ще ти го обясня от дясно на ляво кво значи щото явно не знаеш коя ти е дясната рака и коя лявата а то друг смисал на това няма : Дясно е там кадето ти стоят ботушките на героя а ляво е там кадето ти стоят ракавичките на героя (тех неможеш да размениш за разлика на оръжието и щита).От дясно на ляво ще рече че 5 реда (вертикални) на инвентара от ботушките към ракавиците.По точно обяснение само снимка може да ти даде но тогава значи имаш сериозен проблем с посоките ...
crazyloop
Newbie
Newbie

да бе .. аз щото го напраих така както беше казал ама... след тва на ново инсталнах Абота и за тва ся няям проблем :Д иначе как да напраа да ми индентва итамите и да остава тия само най-силните като при к3ц ?
Cecobg
Jr. Member
Jr. Member

crazyloop wrote: да бе .. аз щото го напраих така както беше казал ама... след тва на ново инсталнах Абота и за тва ся няям проблем :Д иначе как да напраа да ми индентва итамите и да остава тия само най-силните като при к3ц ?
Сичко това кое да сабира си го избираш от Pickit.ini в абот папката на бота като итемите пред които има " \ " не ги сабира а тези които нямат " \ " ги сабира,ако на identefy има 1 ги идинтифицира а ако е 0 не ги ...
crazyloop
Newbie
Newbie

е да ама ми е 1 и пак не ги индефицира и нз що уж.. имам индификатори .. ама нз да не е шото не съм изпалнил Questa За Кайн .. може ли от тва да е шото само ги оставя в сандака и нищо .. и кат няям място не ги зима :Х
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

crazyloop wrote: е да ама ми е 1 и пак не ги индефицира и нз що уж.. имам индификатори .. ама нз да не е шото не съм изпалнил Questa За Кайн .. може ли от тва да е шото само ги оставя в сандака и нищо .. и кат няям място не ги зима :Х
РАЗГЕЛЕ!Топлата вода е открита отдавна....нужно е само да си я пуснеш от чешмата :)
....
crazyloop
Newbie
Newbie

Mickie_Mouse™ wrote: РАЗГЕЛЕ!Топлата вода е открита отдавна....нужно е само да си я пуснеш от чешмата :)

добре де не е нужно кат знаеш нещо повече.. и да са праиш на мн голям... нали е за тва форума да си помагаме взаимно ...