Проблем с готовите ботове :(

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
evilchicken
Newbie
Newbie

Свалих си баал бот за сорс на близзард и уж настройвам сичко както трябва но като цъкна Start нищо не става,все си седи Not Running.От какво може да е ?
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Като за начало и най-важно-Диаблото ти трябва да е И Н С Т А Л И Р А Н О!!!
След това...аз те съветвам ПАК да опиташ на ново без да променяш нищо освен това което е описано в темата за бота.Теглиш на ново бота и започваш Step by step :)
....
evilchicken
Newbie
Newbie

ee тва за инсталираното не го знаех :)
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Пич, Аз съм със неинсталирано Диабло ами дръпнато от ******* - Специално качено от нашия Администратор Папи - Тъмната Целувка ( Дарк Кисс ).
Теглиш го и го разархивираш и всички ботове си вървят със него.
Ако не ти тръгне и не иска Бр бота да ти зареди СД кея, пишеш във търсачката - Registry.
и ще намериш тема пусната от мене, как да си направиш ИнсталПат файл, 1 вид да заблудиж пс-то, че е инсталирано, което по мой сметки спестява околко 30-40 мин, от инсталиране.
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

evilchicken wrote: Свалих си баал бот за сорс на близзард и уж настройвам сичко както трябва но като цъкна Start нищо не става,все си седи Not Running.От какво може да е ?
Натисни ctrl+alt+delete > Processes > от там спри d2 and d2jsp!
Stromwerk
Newbie
Newbie

Добре, а от къде го изтегли този готов бот? Защото аз търся и 1во темата в този форум е с кофти линкове 2ро немерих от дон гепи, но там като го пуснах квото вземе и продава, снощи го бях пунсал цяла вечер гледам после лога, продадени 2 ормуса, 1 вайпър, 3 шака, 2 фасет-а и 1 окулус...
Моля някой да помогне, хич не ме бива с ботовете :D
LwK-SuckItIn
Newbie
Newbie

Сори че не пиша в правелния раздел но искам да питам онтосно Баал Бота за Паладин искам да го направя да сабира Мана и ХП потионите от земята ако някои знае как става моля да ме светне :D
Още 2 вапроса: 1-> От каде мога да накарам бота да си копува Scroll of Town Portal щото не си копува и като му сваршат порталите дава еррор ..
2-> Как мога да сменя магиите които бота да пуска щото искам да пуска и Mediatation Aura не само Concentration за да си регенва маната?
Чакам отговори :)
Darkman
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Отговорите на всичките 3 въпроса се крие в конфиг файла на самият бот.
Ако имате проблеми със сваляне на ботовете се обърнете към Администраторите на форума.
Ако имате проблеми със самите ботове,които нямат отговори във самият форум се обърнете към нас модераторите на съответният раздел.
Благодаря за разбирането.
Темата за сега е Locked!!!