Yamb - D2JSP. Win 7

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
filmbezsiujet
Newbie
Newbie

Имам проблем с пускането под Win 7 , na XP върви добре . Има ли шанс с някаква добавка или нова версич да върви и на Win 7
iRRegulars
Newbie
Newbie

SkylineGTR wrote: Не голи разбрахте , че под win7 неможе да тръгне d2jsp!
Защо се обаждаш като не разбираш :nenormalniste:
Image
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

И сега ако споделиш как си го подкарал...ще си велик :rolleyes:
....
iRRegulars
Newbie
Newbie

Бях обещал да понапише 2-3 реда за въпросното пускане на D2JSP под Windows7.
Искам да кажа, че съм с релийз на играта свален от големите торент сайтове (ако някой иска да научи повече да ми пише). Предполагам няма да има абсолютно никакъв проблем и с други релийзи стига всичко да е направено както трябва.
Помощното ми приложение (D2JSP-то) е свалено от StrongDC в сървър на Megalan. С две думи искам да ви кажа, че съм ги взел безразборно и съм ги инсталирал. Пробвано е с още две D2JSP-та и работи, следователно няма значение и от него.

Когато инсталирате играта, classic Diablo II Ви иска CDKEY (запомнете го!!!)

Да наблегнем на инсталацията и пускането на приложението:

1. Наблюдавам, че всяко едно е архивирано.Сваляте и разархивирате, няма значение къде е папката.
2. Отваряте вече разархивираната папка и стартирате "makecdkeyhash.exe" ще Ви се отвори прозорец, в който има малко прозорче и шест панелчета за цъкане, Вие цъката на "Enter cd-key manually" излиза Ви прозорец, в който нанасяте запомнения от инсталацията CDKEY(отбелязал съм го с червени букви) . След като сте направили тази манипулация ви излиза CDKEY-а, който отговаря за кракването на самата програма. Копирайте CDKEY-a и затворете прозореца.
3. Стартирате "crackwhore" и приложете копирания CDKEY после натиснете "Generate Key File" ще Ви иска Save дайте му го!

По този начин Вие сте регистрирали програмата! Предполагам всички, който са се мъчи ли да си подкарат програмата са си сложили двата DLL файла в папка System32 на Windows.
Стартирате програмата от "autod2jsp" и си настройвате бота къде, кога и за какво да ходи.

Мога да приложа на администраторите по тяхно усмотрение релииза ми и D2JSP програмата.

Ако имате проблеми по инсталацията пишете да можем да оправим работите.
Извинявам се ако има правописни грешки!
Поздрави и Успех!
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

По принцип си прав...няма НИКАКВА разлика в инсталацията както на ХР така и на WIN 7 :laugh:
и много хора (дори и аз) се подведоха по това "crackwhore" а всъщност това е "dabomb" на по-старите версии на бота,но с друго име :punish:
В случая аз си използвам стара версия на бота (да не казвам,че е същия който си пусках на XP-то :D ),със старите си скриптове...НО стартирана с нова версия на EXE-то за бота,което взех от по-нова версия на JSP-то,което от своя страна не прави проблем и бота си работи :D :nenormalniste:
....
iRRegulars
Newbie
Newbie

Mickie_Mouse™ wrote: По принцип си прав...няма НИКАКВА разлика в инсталацията както на ХР така и на WIN 7 :laugh:
и много хора (дори и аз) се подведоха по това "crackwhore" а всъщност това е "dabomb" на по-старите версии на бота,но с друго име :punish:
В случая аз си използвам стара версия на бота (да не казвам,че е същия който си пусках на XP-то :D ),със старите си скриптове...НО стартирана с нова версия на EXE-то за бота,което взех от по-нова версия на JSP-то,което от своя страна не прави проблем и бота си работи :D :nenormalniste:
Извинявам се ако съм подвел потребителите за тези "crackwhore" и "dabomb", но все явно съм попадал на моя вариант. Важното, че всичко е наред и потребители знаят и двата варианта на по-стара и по-нова версия на D2JSP как се подкарва програмата под Windosw7.
Успех и поздрави!
missing
Full Member
Full Member

@Mickie_Mouse™
Коя версия ти е autod2jsp.exe ?
Пак теглих бота (същата версия като на iRRegulars) с аутод2жсп версия 0.5.1 и не тръгва... \(
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

....
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

missing wrote: Mickie_Mouse™ аре да ъплоаднеш някъде твоя бот моля те ( :like_linux:
След малко ще дам линк към тема в която се "местим" и ще се коментира само D2JSP и работата му под WIN 7 :)

:click:

Locked~
....