Проблем не събира уникални .

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
BoromirG60
Newbie
Newbie

Момчета , пускам си аз бота и върви 4 дена . Събира бели предмети за думи главно и чармове . За 4 дена средно по 5-6 часа работа събра 5 уникални предмета . След което днес просто си цъкам да го вида и гледам , че индефицирва Kraken Shell armor уникален и си го продава като пич .
Та искам да ви помоля , кажете ми къде да барна за да оправя събирането на предметите или просто ми дайте друг нормално събиращ настроен бот , защото незнам какво още е продавал през това време ... Мерси предварително .
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Като за начало няма да е лошо и да ни просветлиш какъв бот пускаш...та чак тогава да му мислим :laugh:
....
BoromirG60
Newbie
Newbie

Добре де , само това забравих :angel: Ами използвам си d2jsp за пиндел с лайтнинг сорс . Забелязах , че събира главно предмети за думи , чармове и jewel-и уникални почти не взема , а продавя явно от това което видях ...
missing
Full Member
Full Member

Според мен не го пипаи защото ще се пълни за отрицателно време. Той си сабира уникати стига да са хубави.. ако падне Шард да речем 100% ще го прибере няма да го продаде \)
Иначе ето това му е пикита \d2jsp\scripts\settings\snagit_XP.ini
Пред нещата които да не сабира има \
Като махнеш \ започва да ги прибира \)
BoromirG60
Newbie
Newbie

Мерси много колега , господ здраве да ти дава .Видях пред очите си как продаде уникален Kraken Shell (fubar) :D Има ли някъде настройки да продава дадени предмети . От видяното установих , че той продава уникалните предмети , който вземе .
BoromirG60
Newbie
Newbie

Мисля , че ще е дори по-лесно ако някой от вас бъде така добър да ми прати не настроен негов бот . Аз ще си го донастроя за герой сървар и т.н
missing
Full Member
Full Member

С пращането немога да ти помогна. Не изпозлвам d2jsp на 7ца-та не ми тръгва...
А колкото до това кое да продава виж фаила bmitems_XP.ini в папката дето е снагит-а там си задай параметри (примерно ако падне випер 32 да го продава а ако е 34 или нагоре (35) да го прибира) \)
BoromirG60
Newbie
Newbie

Добре в случея немога да намеря нито Вайпър скин-а нито Кракен шелла . Какво прави в случея бота , продава ги ?
Darkman
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Намери си друг файл ако не ти допада този който ти е в scripts/settings/snagit_XP
В самият снагит са предметите,които може да събира или да продава,даже да определя т.нар. параметри,които си им задал(даже дали да ги идентифицира или да ти ги остави ти да го направиш :) ).Даже можеш да добавиш съответният предмет намирайки отговарящият за него код.
Има тема,където са записани кодовете на предметите.
Не ти препоръчвам да ровичкаш без да си направиш бекъп на самият файл.когато си експериментираш. :punish:
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

missing wrote: С пращането немога да ти помогна. Не изпозлвам d2jsp на 7ца-та не ми тръгва...
Съжалявам за офтопика :secret:
topic3670.html Метни един поглед :weight:
....
BoromirG60
Newbie
Newbie

Няма проблем . Предполагам , че някъде трябва във файловете да пише да продава даден предмет ако е минимален . Затова е продало кракен-а . Но във файла където предполагах - bmitems_xp.ini няма вписан кракен шелл-а . Това какво трябва да значи ?
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Пиндел е голяма скрънза проваи с близз сорс на tunnels с 300 мф . :rolleyes:
Или пит лвл с хаммер 530 мф . :*
За 30 ръна шард от пит лвл :D
playnow
Newbie
Newbie

да ви питам как да наместя примерно да обира итеми коите неми ги е обирало за сега щтото пред очитеми не зе sp web и се чудя как да го наместя да го зима ето ви и скайп ek3otik