Как да

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
Smigl
Jr. Member
Jr. Member

П.П оправих се :)
AbN0rmaL
m17akaaa
Jr. Member
Jr. Member

Значи като пусна бота нали тръгва си всичко но когато минат 30-40 мин ми изписва д2 спря да работи.. и трябва да го пускам на ново пък през нощта няма как да ставам да го пускам постоянно защо се получава така и как мога да го оправя ако изобщо може \[
п.п. благодаря предварително ]

sensational
Full Member
Full Member

BlaCkiT wrote: Имам следният проблем със 7-цата съм и не мога да подкарам d2jsp-то... след като го настроя и цъкна на бутона старт, показва се за миг началния скрийн на играта затваря се, и ми излиза следният ерор: "Diablo II not loaded, run game BEFORE installing" четох темата от началото видях, че още 1 човек имаше като моя проблем Мики му беше дал някакъв solution но при мен това не проработи... Ако случааайно някой знае какви други може да са причините, нека ги сподели!
нямам папка плугин
отметнал съм д2 лоадер
диаблото ми е инсталирано не разархивирано
някаква идея някой ?
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

sensational wrote: нямам папка плугин
отметнал съм д2 лоадер
диаблото ми е инсталирано не разархивирано
някаква идея някой ?
копирали d2jsp.dll фаила в систем и в систем32 в директивите на линдолса ?
sensational
Full Member
Full Member

дам всичко е направено по темата :)
missing
Full Member
Full Member

Пробвай с друг лоадер...
sensational
Full Member
Full Member

missing wrote: Пробвай с друг лоадер...
същата работа \(
ka6eto
Newbie
Newbie

Аз искам да попитам за Фалоу бота някои има ли представа дали тръгва и как на Уин 7 64 бита!?!?! Аз съм с такъв уин и ми дава следния Error (Diablo 2 its not loaded.Run Game befor start (или нещо такова)) ако някои може да помогне с нещо моля дайте съвети ще пробвам всичко :)
П.С. Мерси предварително ! :) :cool:
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

С този бот ли си? (от темата)
....
ka6eto
Newbie
Newbie

Да точно него изтеглих ... и все пак ако имате някакъв съвет ще опитам пак ... Мерси :)
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Друг съвет няма от къде да се измъдри. Освен да прегледаш отново темата и да си намериш грешката която явно си допуснал някъде. :)
....
sensational
Full Member
Full Member

при мен се оправи.. трябва да спреш изцяло антивирусната дори и да се води от тия " не пречат на игрите" защото съм с аваст а тя е от тези не пречещите \)
Сребрин
Newbie
Newbie

Търся помощ от някой запознат. Прочетох сума ти теми и тук, и в гугъл.

Като стартирам "makecdkeyhash.exe" и цъкна "Make CD key hash" ми излиза това съобщение: *** ERROR :- -12 (0) ***

Папката Plugin съм я махнал, ползвам D2 Loader 1.10.

Въпросът ми е: Как да кракна бота при наличието на гореспоменатия проблем?

Мерси предварително!
sensational
Full Member
Full Member

Сребрин wrote: Търся помощ от някой запознат. Прочетох сума ти теми и тук, и в гугъл.

Като стартирам "makecdkeyhash.exe" и цъкна "Make CD key hash" ми излиза това съобщение: *** ERROR :- -12 (0) ***

Папката Plugin съм я махнал, ползвам D2 Loader 1.10.

Въпросът ми е: Как да кракна бота при наличието на гореспоменатия проблем?

Мерси предварително!
По лесно е триеш диаблото качваш го на наново в посоченото място от самата игра и след това кракваш би трябвало да стане без проблеми, но има и друг начин който не всеки път действа (пробвал съм и при мен не се получава)
Start menu -> cmd -> regedit -> HKEY_CURRENT_USER -> Software -> Blizzard Entertainment -> Diablo II -> New -> String Value

Name: InstallPath
Type: REG_SZ
Data: тук пишеш директорията, която искаш да ти е installpath
дано съм помогнал :)
Сребрин
Newbie
Newbie

Да, този метод го прилових, но не стана. Сега ще опитам с преинсталация... Мерси!
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Хах, *sensational този метод, който посочи няма вариант да не стане, поради простата причина, че това не ти е някаква игричка или редене на карти да ти бъгне нещо, това са регистрите на windowsa, там каквото кажеш - това става, омажеш ли нещо - омазваш всичко. Като не можете да го направите като хората, е няма как да стане.
Първия проблем, който ми идва на ум, който е от вас и за това не ви става врътката с регистрите е, че имате две-три папки с диабло-та, на една от тях и задавате, че String на installpath ще бъде да речеме d:/games/nababatifarchiloto/nadqdotibinokala, но бр бота го пускате от друга икона на диабло-то, която е в друга папка.. Отделно има куп други, неща от който може да ви се получи така.
fansy
Newbie
Newbie

излиза Mи следният ерор: "Diablo II not loaded, run game BEFORE installing"
Направих всичко както е описано но пак не става \(
Kokipo
Newbie
Newbie

Първо искам да благодаря за темата.За първи път си слагам бот и видях големи проблеми с W7 но сега го подкарах.Сега обаче имам друг проблем можеби доста глуповат за вас но аз като не знам какво да правя.Пускам си бота тръгва пише името и паролата но избира друг сърва.Как да си го направя да ми избира сървара Dreaming?
jpto
Newbie
Newbie

Някой наясно ли е как се оправя "Error -2" проблема.. цялата тема изчетох и нищо не се споменава за него.
Smigl
Jr. Member
Jr. Member

reсни си пc-то и опитай пак.
AbN0rmaL