Как да

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
boshkata
Newbie
Newbie

Здравейте,искам да ви попитам.Имам следния ОГРОМЕН ПРОБЛЕМ !!! .След Като Си свалих 1000-кратно от нета D2jsp - bota
не успявам да го накарам да влезе в Акаунта ми ,зарежда диабло прозорец и до там ,пробвах какво ли не ,изчетах повече от 200-300 теми по въпроса,но без резултат .МОЛЯ ВИ ПОМАГАЙТЕ !!!
PoceH4o```o_O
Newbie
Newbie

С риск да повторя някого имам проблема с Diablo II not loaded, run game BEFORE installing.

Направил съм всички стъпки от 1 до 5 . Използвам бот от този линк - topic2007.html (този който си дал в 1вия пост не мога да го отворя) . Пробвах също и със Start menu - Run - regid...... пак не стана. Пробвах и с други ботове отново същия ефект.

П.С изчетох почти всички (ако не и всички) теми в форума относно този проблем, за жалост не можах да го оправя.

Благодаря.
PoceH4o```o_O
Newbie
Newbie

Оправих се със този проблем но сега изникна друг.

Излиза ми ето това . http://prikachi.com/images/285/3091285n.png

Бота си ръни нормално но това не спира да излиза и компа ми започва да лагва. Някакви идеи
chamdersoy
Newbie
Newbie

Здрасти значи проблема ми е искам да сваля тоэи бот но неми дава просто ми отфърля
moonish
Newbie
Newbie

някой може ли да ми каже,как да направя 2ри фолов . Пуснал сам лидера и още един паразит .. сега искам да вкарам още един ?? как да го направя?? плс хелп :)
chamdersoy
Newbie
Newbie

аз щи помогна брат.. немога да сфаля бота намериме по скайп cevat4o__sevito
cnupo
Newbie
Newbie

Здравейте . Имам проблем с D2jsp bot под Windows 7 . Направих всичко , което е написано в първия пост . След това като стартирам Autod2jsp.exe ми изписва Diablo 2 not loaded , run game BEFORE installing . Прочетох и направих това , което е написано ТУК , но пак не стана . След това намерих autod2jsp.exe v0.7.2 , както някой беше писал в темата , че върви под Windows 7 . След като го заместя с .exe-то на бота и след стартиране съответно на бота ми изписва Unknown game version . Ботът е в папката на Diablo-то , направим съм всички настройки както е описано в темата , преинсталирах Diablo-то , но бота не тръгва :( . Ако някой знае от какво е моля да сподели .
Благодаря за разбирането и лек ден :)
Bacardi91
Newbie
Newbie

Здравейте. Може ли малко помощ? Като цъкна на линка ми пише форбиден 403 нямам достъп до мики маус. Какво да правя?
:)
Snejko
Newbie
Newbie

Здравейте.Направих и 5те стъпки ,но като пусна д2 ми пише'Diablo 2 is not loaded run before installing '.Спрях антивирусната и firewall сложил съм лоадер изтрих Plugins. Ако някои има идея защо ми го дава този еррор да ми пише .Мерси !
Raggdoll
Newbie
Newbie

[admin]Flex Type[/admin]
blackjack14
Newbie
Newbie

може ли да оправите линка за бота от 1-во мнение,дава Foribbiden
roni952
Newbie
Newbie

Бота работи и успях да го подкарам от първия път,за което благодаря на колегата описал всичко подробно.Можели да настроя бота да бие мобове за лвл и да си отваря вратите на местата където има,понеже в катакомбите се върти като муха без глава.
proLamer
Newbie
Newbie

cnupo wrote: Здравейте . Имам проблем с D2jsp bot под Windows 7 . Направих всичко , което е написано в първия пост . След това като стартирам Autod2jsp.exe ми изписва Diablo 2 not loaded , run game BEFORE installing . Прочетох и направих това , което е написано [url=http://ТУК]post17569.html#p17569[/url] , но пак не стана . След това намерих autod2jsp.exe v0.7.2 , както някой беше писал в темата , че върви под Windows 7 . След като го заместя с .exe-то на бота и след стартиране съответно на бота ми изписва Unknown game version . Ботът е в папката на Diablo-то , направим съм всички настройки както е описано в темата , преинсталирах Diablo-то , но бота не тръгва :( . Ако някой знае от какво е моля да сподели .
Благодаря за разбирането и лек ден :)
Същия проблем:
Папката на d2jsp-то ми е в папката на Diablo-то, поставил съм js32.dll, където му е мястото (System32),оправил съм Path до Diablo-то в RegEditora, имам Loader, отбелязъл съм отметката "This is Loader" и въпреки всичко като се опитам да стартирам d2jp ми дава следния ерор:

"Diablo 2 not loaded , run game BEFORE installing"

Някой с някакви предложения може л ида ми помогне ?
Djihad
Full Member
Full Member

Пробвахте ли да кракнете 0.7.2 JSP.ехе-то след като заместите старото с него ?
Si vis pacem...para bellum
proLamer
Newbie
Newbie

Djihad wrote: Пробвахте ли да кракнете 0.7.2 JSP.ехе-то след като заместите старото с него ?
Трябва да намирим exe от версия 0.7.2 JSP, с което да заместим нашето и след това да се опитаме да кракнем d2jsp-то отново.
Това също го пробвах като начин и въпреки всичко продължава да ми дава горе посочения проблем.
Djihad
Full Member
Full Member

На всички предложих,на които не им става.Не вярвам да сте толкова незапознати или с малки хард дискове/слаби компютри,че да не можете да си инсталирате 1 уиндоус ХП в другата директория и да ползвате и двата - страшно удобно е.
Si vis pacem...para bellum
Shrouded-FIgure
Newbie
Newbie

добре при мен всичко е ток и жица обаче като цъкна да "стартира" бота и ми отваря диабло , цъка bnet и до там нито пише username нито пише password а в прозореца на "satus" пише "is not running" ...
skyform
Newbie
Newbie

А как мога да сменя магиите му,защото бие с различни от героя ми магии.
deliriumbg
Newbie
Newbie

Извинявам се, но линка в първия пост не работи. :angel:
withcracker
Newbie
Newbie

Да наистина не работи можете ли да направите нещо по въпроса???