Как да

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
nemo
Newbie
Newbie

дайте линк към същия бот или качете някъде.....
aberCROMBIE
Newbie
Newbie

topic3761.html от тук можеш да го изтеглиш или не дамери в скайп : dido.o_o да ти го пратя :)
withcracker
Newbie
Newbie

здравейте от мен.Аз си намерих този бот настроивам бота.влиза пише име на игра и пасс оба4е не прави нищо.???и ми изписва горе Script does not exist??? стои и не прави нищо... Helppp
withcracker
Newbie
Newbie

Здравейте пак съм аз...Вече отива към пиндел обаче не иска да го бие близард не мога да направя конфугирацията... помогнете ми... :(
mitakov
Newbie
Newbie

Аз пуснах всичко по инструкции, но след като направя настройките на autod2jsp ми дава "not responding" и нито стартира игра нито нищо като използвам директно включване с алт+таб ми дава "ërror -2" и не тръгва . пробвах с рестарти и такива работи .. НЕЕМА
Някви идеи ? :punish:
razorclaw
Newbie
Newbie

Някои може ли да даде работещ линк към бота :)
Jamies
Newbie
Newbie

razorclaw wrote: Някои може ли да даде работещ линк към бота :)
Хубаво би било да го оправят да :)
Roshav
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Грешка
wishmaster
Newbie
Newbie

Някои да ми помогне.Искам като пусна баал бота и да си пускам паразит да влиза в неговите игри..как става?
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

mitakov wrote: Аз пуснах всичко по инструкции, но след като направя настройките на autod2jsp ми дава "not responding" и нито стартира игра нито нищо като използвам директно включване с алт+таб ми дава "ërror -2" и не тръгва . пробвах с рестарти и такива работи .. НЕЕМА
Някви идеи ? :punish:
несъм мн сигорен но мисля че ти трябва лодер в папката на бота или порсто не си наместил каде се намира лодера в самото гсп :)
iglata
Newbie
Newbie

наистина няма да е зле да дадете работещ линк за бота, понеже маи доста станахме които немогат да го дръпнат!!! Мерси предварително
aberCROMBIE
Newbie
Newbie

aberCROMBIE wrote: topic3761.html
iglata
Newbie
Newbie

Мерси ама щом съм писал че не работи нямаше смисъл да ми го даваш пак :nenormalniste:
iglata
Newbie
Newbie

Намерих си бот, настоих го, но като му дам старт и ми изписва следната грешка "***D2 CreatedProcess() returned NULL - GetLastError: 740" някакви идеи ?
unless
Newbie
Newbie

Моят бот стига до акаунта и пише на ацц-то:"account name" и някакъв друг пас, в настройките на бота съм си написал ацц-то и паса правилно ... някакви идеи?
unless
Newbie
Newbie

Gateway: Dreaming .. интересното е че точно преди да почне да пише ацц-ти и паса ми дава ерор "Crashed" след това "рънинг" и почва да пише простотийте..
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

unless wrote: Gateway: Dreaming .. интересното е че точно преди да почне да пише ацц-ти и паса ми дава ерор "Crashed" след това "рънинг" и почва да пише простотийте..
Може ли снимка на еррора .
unless
Newbie
Newbie

http://prikachi.com/images/426/3815426s.png
това е yamb follow bot обаче проблема и на пиндлеблиз бота е същия тоя cfg file нз как да го настроя, d2jsp is not exist?! и ако има начин да ми обясните дали може тоя бот да го настроя да бие пиндел понеже е единствения който влиза до играта без проблем, иначе на близ бота нито никнаме нито пас ми пише, пълен блокаж
Doping
Sr. Member
Sr. Member

А това d2jsp за Win7 ли е?Ако искаш пиши ми в скайп да ти пратя моя..
Roshav
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Force wrote: Така, имам следният проблем. С Уин7 съм, оригинален, Sp1, Ентърпрайзинг и се опитвам да пусна d2jsp. Преди да пусна поста четох във форума, но не можах да намеря контретен отговор на въпросът със "Diablo II not loaded, run game before installing". Всичко от темата " Как да подкараме д2джсп на Уиндоус 7" съм прочел, плюс всичките постове в нея. Също така и от търсачката, всичките теми за бота, но не можах да намеря отговор. Лоадър имам, кракната е играта, файловете съм ги сложил в папките. Чакам предложения.

Благодаря предварително
Нямаш лоудър или лоудъра ти не става!