Как да

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
withcracker
Newbie
Newbie

здравейте.Аз имам проблем с подобен бот само че става въпрос за балл бот изписва ми "run the game before istalating" и аз съм с 7-ца и не мога да го настроя моля помогнете... \( \( \( \(
Doping
Sr. Member
Sr. Member

Ето и линк за бота -------> http://dox.bg/files/dw?a=c66f743262
Brightside
Newbie
Newbie

Force wrote: Имам следният проблем.

Пускам D2JSP Hammer Baal bot + 2xFollow Bot-a. Много често, водача прави игра, паразитите влизат, но той или не им дава парти или дава само на единия follow. И така в повечето случаи или бие сам или само с единия от паразитите. Някой има ли някаква идея как може да се оправи това и дали въобще може?

Благодаря предварително.
Това е типичен проблем при тоя скрипт и често се случва на всички ни. Моите наблюдения са, че проблемът се корени в момента, в който паразитите се джойнват, че водачът прави нещо (в почето случаи минава през уейпойнт ) и може и от това да е. пробвай паразитите да са с различен аутостартер скрипт при който имат по-голям дилей преди да влязат в игра или пък всеки от тях да има различен дилей преди да се стартира скрипта в играта (това вече се прави от конфиг файла). Дано помогне.
alex93
Full Member
Full Member

Ако си го направил да пие колби на много малко кръв..или просто са свършили...
Пробвай така:

\D2JSP\scripts\libs\YAMB\configs:
YAM_LifeWatchConfig_NICKNAME на героя

var LW_LifeThresh = на колко кръв да пие колба\
var LW_LifeRejuvThresh = на колко кръв да пие Fulka\

D2JSP\scripts\settings:
snagit_xp

натискаш CTRL+F и пишеш "Potions and Gold"
Правиш тези така:
[Full Rejuvenation Potion]
Code="rvl"
log=0

[Rejuv]
code="rvs"
log=0

[Super Healing Potion]
code="hp5"
pickup=1
log=0

Сега ще вдига Fulki и колби Кръв - не би трябвало да имаш вече проблеми :)
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Покажи си "LifeWatch" .
Brightside
Newbie
Newbie

Force wrote: Ето го.
LW_ChickenLife = 60\ = This is your chicken life percentage. If you go below this life total,
// the game will exit. Value > 100 is interpreted as the actual amount of life.

Ботът ти излиза от играта, когато падне под 60% живот. Тук си пише - под 100 = процент.
Brightside
Newbie
Newbie

А относно въпроса с мистериозните крашове, и мен ме интересува някой да даде инфо за решение, или къде по скрипта да се пипа да ни ориентира, щото от 2 седмици се опитвам да го оправя моя да прави по 200+ ръна без краш и нещо се без успех. Нека Мазо или Димо, хората с "най-добрите скриптове" да дадат някакъв съвет поне за нашите, ако не желаят да споделят техните :)
Smigl
Jr. Member
Jr. Member

Brightside wrote: А относно въпроса с мистериозните крашове, и мен ме интересува някой да даде инфо за решение, или къде по скрипта да се пипа да ни ориентира, щото от 2 седмици се опитвам да го оправя моя да прави по 200+ ръна без краш и нещо се без успех. Нека Мазо или Димо, хората с "най-добрите скриптове" да дадат някакъв съвет поне за нашите, ако не желаят да споделят техните :)
Напълно съм съгласен с колегата.
AbN0rmaL
DnR
Newbie
Newbie

Всичко е ок , но когато го пусна влиза в ацц , но вместо да влиза в играта прави негова и стой афк в града.
Някой има ли обеснение за това ?
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Force wrote:
На Windows няма как да прави по толкова рънове без да крашва. Решението е Windows Xp + добър скрипт.
Проблема не е в самия "Windows" , а как работи самия бот .Смисъл , ако "пц" се използва за други неща , нормално е да има крашове . Дори малко да се пренатовари "пц" пак крашва.
Brightside wrote: А относно въпроса с мистериозните крашове, и мен ме интересува някой да даде инфо за решение, или къде по скрипта да се пипа да ни ориентира, щото от 2 седмици се опитвам да го оправя моя да прави по 200+ ръна без краш и нещо се без успех. Нека Мазо или Димо, хората с "най-добрите скриптове" да дадат някакъв съвет поне за нашите, ако не желаят да споделят техните :)
post23869.html#p23869
Brightside
Newbie
Newbie

С абсолютно същия аутостартер съм, мерси \) но пак крашва - с последната версия на ЯМБ съм, която според мен е и най-добрата - 0.9.5.9 и с Уиндоус XP, компютърът ми е доста добър, така че според мен проблемът е в D2jsp - анулирах всичките грешки от yamb, останаха само крашовете/рестартите - така че ако може да дадете просто за базовото d2jsp което ползвате линкче \) Мойта версия е 0.45.29 (каквато е и на тези с уиндоус 7), но мисля, че по-старите версии дават по-малко грешки, така че ще бъда благодарен вие да кажете с коя сте и да дадете линк \) Мерси предварително
SGPB75
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Като цъкна на "makecdkayhash" ми излиза следния надпис - *** ERROR :- Can't find valid Diablo II install path (2) ***?!?!Моля ви помогнете!!!
LemonHaze
Newbie
Newbie

[10/02/11] [10:06:19] Vodach Error : Pindle Exception : name = DT_DoInteract(), message = Failed to interact with Malah
някаква идея как да оправя този ерор ? във началото си вървеше нормално без никакви проблеми, сега всеки път когато говори с малах изписва това и се бъгва, чака да доиде "maxgamelenght" излиза и прави нова игра... Мерси предварително
SGPB75
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Може ли да ми помогнете?!Става въпрос за настройките на бота , как мога да го накарам да не продава амулети , пръстени и чарми?!?!Не знам защо но бота ми продава неща които съвсем не са за продажба , а пази глупости като например пръстен с 3 "стрент" или амулет с 3 "декстерити"?!?!?!
Предварително благодаря!!!
SGPB75
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Какво и къде да напиша за да накарам бота да не отваря телепорт на 5 ниво при Контеса , всеки път отваря телепорт с култов надпис в конзолата "Да пия още една бира преди боя"?!?!?!?!?!Не че е болка за умиране ама е дразнещо а и се губят около 30 секунди за това!!!
Предварително Благодаря!!!
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

здравейте когато стартирам бота ми дава Error 2 и стои до писането на паролата
копирал сам js32.dll в систем и систем32
задал сам му каде е лодера
дал сам на отметката this is d2 loader
autostarter-a e наместен
всички едит настойки сам направел на d2jsp-то
а и четох темата има само един пост за този ерор и отговора всъщност няма адекватен
Благодаря предварително :)
bladyle
Newbie
Newbie

Свалих и настроих бота да бие Елдрич и Пиндел, но след като ги убие се връща в града и стой там. Как се оправя този проблем?
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

XP_MaxAttacks =
си провери моя е 201
bladyle
Newbie
Newbie

на 50 беше и го промених на 200, но това не реши проблема..други идеи?
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

YAM_MinGameLength = 200\
YAM_MaxGameLength = 680\
пробвай с тия двата да видиш