Как да

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
bladyle
Newbie
Newbie

Това реши проблема, мерси :)
Явно YAM_MinGameLength = 200\ е било повече от това за което той прави ръна и затова се бъгвал.

Хубаво щеше да е и след втория бос примерно да излиза директно от играта, а не първо да се връща в града, но затова май няма команда.
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

имаше го и това ама в момента немога да се сетя някой друг ако се сеща да каже,че иначе в комфиги трябва да ровя :)
bladyle
Newbie
Newbie

Ако имаш представа в кой кажи аз ще го поразгледам по-обстойно.
WineR
Newbie
Newbie

за какво ми няма дреминг вав реалм

Image
LuDaKa
Newbie
Newbie

diablo II not loaded run game BEFORE installing tova e errora :( sajalqvam no nqmam fonetika :( si4ko go ima v regedit i tn... i tova :zipper-mouth: e :(
Borsuko
Jr. Member
Jr. Member

jepeto wrote: YAM_MinGameLength = 200\
YAM_MaxGameLength = 680\
пробвай с тия двата да видиш
Това е решението
YAM_MinGameLength = 20\
YAM_MaxGameLength = 360\
Няма ситуации без изход, просто има ситуации от които изходът не ни устройва!
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

bladyle wrote: Ако имаш представа в кой кажи аз ще го поразгледам по-обстойно.
слагаш отметката на us.west \)
SGPB75
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Може ли някой да ми помогне като ми каже какво точно да напиша за да вдига бота следните неща:
Супериор монарси \ Берсерк акс 5 дупки или без \ Колусус блейд 5 дупки или без (ако може едновременно да ги вдига и супериор , нормални , етх и не етх ще е доста добре)?!?!?!
Предварително Благодаря!!!
f0rever
Newbie
Newbie

SGPB75 wrote: Може ли някой да ми помогне като ми каже какво точно да напиша за да вдига бота следните неща:
Супериор монарси \ Берсерк акс 5 дупки или без \ Колусус блейд 5 дупки или без (ако може едновременно да ги вдига и супериор , нормални , етх и не етх ще е доста добре)?!?!?!
Предварително Благодаря!!!
дай още в 10 теми питай може и да ти кажат
Baladesh
Jr. Member
Jr. Member

Пиши ми на скайп burko4a и ще ти пратя своя снагит.
SGPB75
Dreaming Friend
Dreaming Friend

f0rever , млади момко не проявявай низвергнатост към хора който не са ти сторили нищо и не познаваш.Задал съм си въпроса в идентични теми така че не виждам къде ти е проблема?!Може би времената са такива и правят хората вълци...
m0n7r3y
Newbie
Newbie

Здравейте аз имам следния проблем. Като дам старт на autod2jsp и тругва стига до там кадето трябва да пише ацц и пасс и се чува дранкане някво се едно сам си пуснал мапхака . Пробвах да не е от Plugin папката да я махна от Д2 но не стана някои някакви идей ? Благодаря предварително
Ciki
Newbie
Newbie

Дам...

След милион и един опита и какво ли още не включително и смяна на YAMB и D2JSP с различни версии.... не успявам да пусна бота под Уин 7 и те това си е... още при самото стартиране ми изкарва грешка "diablo II not loaded run game BEFORE installing" и до там.

Бота си работи перфектно под ХП (като изключим грешката с We`ve got big problem") когато обаче го пренеса под Уин 7, кракна го и се опитам да го пусна... почва да се чупи яко... изобщо не стигам до Login екрана.

Всякакви предложения са добре дошли...
dedek
Newbie
Newbie

diablo II not loaded run game BEFORE installing"

аз имам същия проблем... ако някой може моля да помогне :(
withcracker
Newbie
Newbie

имам един проблем и аз с моя бот.значи подкарал съм бота всичко си върви като хората само че като отиде до пиндел и не бие пише че е достигнал мах атаките променям ги и не става малко помощ??
JusifySex
Full Member
Full Member

[@4729 wrote: t_id=3761 msg_id=76877 date=1345141546]имам един проблем и аз с моя бот.значи подкарал съм бота всичко си върви като хората само че като отиде до пиндел и не бие пише че е достигнал мах атаките променям ги и не става малко помощ??
Той бота е направен за Л сорс .. Намери файла PXP_Cofing (мисля че беше) и промени скиловете.. Поне мисля че от там ти идва проблема
joroiliev
Newbie
Newbie

Грешката "diablo II not loaded run game BEFORE installing" при мен се оправи,след като замених фаила autod2jsp с друг такъв от бот ,който тръгваше ,но не пишеше паролата,така се получи 1 хибридно така да го нарека d2jsp,разбира се преди това кракнете ,копираите d2jsp.dll в System и System32 в папката на Windows7 и нещата би трябвало да се оправят, поне при мен стана...
deffenssor
Dreaming Friend
Dreaming Friend

SGPB75 трябва да добавиш кодовете на исканите от теб итеми в d2jsp/scripts/settings/bmitems_XP

[unique string] Име на итема(по желание)
Code="abc" Три буквено-цифров код на итема, може да го намерите ТУК
Qual=XX Качество на итема.По-долу съм ги написал.
eval-id Търсени качества на итема.Eval-Id кодове и тяхното значение ТУК

Ако да речем искаш да вдига Монарх с 15

Edit: (17.08.2012, 19:16:16)
--------------------------------------------------
ed или 4 сокета или чист кода ще е следния :

[Superior Socketed Monarch]
Code=uit
Qual=3
eval-id=16=15 || 194=4 || 194=0

Това са възможните Quals:
1: Low Quality
2: Normal
3: Superior
4: Magic
5: Set
6: Rare
7: Unique
8: Crafted

Тук са знаците и тяхното значение:

&& ("и")
|| ("или")
> ("по-голямо или равно на")
< (по-малко или равно на")
= ("равно на")
+ ("плюс")

Остана само да добавя,че във d2jsp/scripts/settings/snagit_Xp трябва да се позволи вдигането ,чрез премахване на ";" пред името на желания итем.

В общи линии е това,остава само писане на кодове. :)

Успех и късмет.
dyxless
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Подкарах го... От 2 месеця го боря на win7 x86 за пиндел с колд сорс и го подкарах... Да му се не знае...
"-Ама аз си имам гадже.."
"-Абе то и аз имам цветен телевизор в нас, ама ходя на кино нали..."
MinimalDmage
Full Member
Full Member

сер? аз точно го настроих, фатката еда попаднете на точния бот, не ви трябват упътвания и т.н.