Как да

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
dyxless
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Имаха някои разногласия между седмицата ми и бота... :zipper-mouth: А и линка в първия пост не работи...
"-Ама аз си имам гадже.."
"-Абе то и аз имам цветен телевизор в нас, ама ходя на кино нали..."
MarcoCarola
Newbie
Newbie

Имам проблем с направата на "D2jsp.key" изписва ми "*** ERROR :- Unknown game version (0) ***" когато искам да направя Cd-key hash. Играта е инсталирана проверих Instal path и си беше ок Image

Uploaded with ImageShack.us
Fu3l
Newbie
Newbie

Само при мен ли не работи линка ?
dyxless
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Кой линк?
Към горния- спри си от task manager-a всички diablo II exe-та
MarcoCarola
Newbie
Newbie

В Task manager нямам пуснати D2.exe и пак същото. Някой не може ли просто да ми качи някъде кракната версия.
dyxless
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Кракването е строго индивидуално за всяка ОС..
MarcoCarola
Newbie
Newbie

Така изтеглих друга версия на бота и успях да го кракна, но сега идва проблем че не мога да пусна бота през "autod2jsp" а само когато стартирам диаблото и пусна "d2jsp", през autod2jsp след като пусна бота ми изписва "Diablo II is not loaded, run game before installing" до колкото си спомням това беше някакъв проблем при Win 7, само че не се сещам как се оправяше.
SkylimiT
Newbie
Newbie

Имам следния проблем: всичко точно тръгва си follow бот-а обаче като влезе в чата и му уиспнат къде да ходи той не тръгва, а стои. Как може да се оправи това?
Niente e impossibile il cielo e il limite!
Unclefucker
Newbie
Newbie

наместил ли си кои да ти е лидера и да го следваш...аднал ли си му ацц на лидера :? дано съм бил полезен :)
lychezar
Newbie
Newbie

Пичове, защо не мога да направя така, че сорса ми да бие с Айс бласт и Близард ? Винаги след като отиде при пинделскин пуска лайтнинг, търсих какви ли не файлове, който бяха описани,променях имената на какви ли не файлове и в крайна сметка пак не успях да го направя ?
Dns-Divakk
Newbie
Newbie

[
4:Отворете папката на бота и стартирайте файла makecdkeyhash.exe.След това натиснете Make cd key-hash.Ако не сте объркали нещо,трябва да ви излезе това (кода при вас ще е друг :) )
http://store.picbg.net/pubpic/FF/62/d86 ... c3ff62.png .Натиснете "Copy to clipboard" и затворете прозорчето.
5:Отворете след това crackwhore.exe и в празното поле поставете копирания код който генерирахте http://store.picbg.net/pubpic/0E/8A/057 ... 2d0e8a.png и натиснете "Generate key file" .Запишете получения ключ (мисля,че ще ви попита дали да замести настоящия-ДА).
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Напрао не мога ще се побъркам еи това ми се показва http://prikachi.com/images/351/5335351n.png като натисна Generete kay file
и кфото и да прая от там нататък като пусна бота ми изписва Unknown game version

Помогнете че ще му е*а майката вече :@
EviL-nykaHka
Newbie
Newbie

Добър ден имам следния проблем преди си го бях оправил, но не бях играл дълго време и съм забравил как се оправяше, ето този проблем : "Diablo II not loaded run game BEFORE installing" това ми излиза като пусна Бота моля за помощ ..
Mojakhe
Newbie
Newbie

Хора аз може би не съм много по темата защото подкарах бота с 300 мъки но имам други въпроси. С Blizzard sorc съм и настроих бота да бие Mephisto, но ми се струва, че сорц-а ми е слабичък и не мога да бия Мефо. Просто много лесно ме убиват а колбите с лайф и мана които бота си копува, от тях пие само тези с маната. Иначе бота бие мефо бяга от ударите, но по някое време застава на едно място удрят го няколко пъти и преди да умре излиза. И това се случва в различни моменти, може и да кастне няколко близарда на мефо и да спре или почти да го убие и тогава да излезе. Дайте съвети какво да направя лайф ли да сложа повече (сега е около 900) или да търся други предмети. Сега съм с Shako, Skin of the Vipermagi, Chance guards, Verdungo, War taveler, 2x Nagelring, Eye of Etlich и Milabrega's Orb.

П.П. Струва ми се, че след като помощникът загине тогава става тоя бъг.
EviL-nykaHka
Newbie
Newbie

Добър вечер.. прочетох всички мнения по темата .. но пак ми дава еррор :( и вече не знам от какво.. Unknow version кракнах го, сложих го в систем32 и в систем... тръгва бота отваря диаблото и дава ерор .. пробвах с друго диабло същатара работа :rage: моля ви помогнете
JusifySex
Full Member
Full Member

EviL-nykaHka wrote:Добър вечер.. прочетох всички мнения по темата .. но пак ми дава еррор :( и вече не знам от какво.. Unknow version кракнах го, сложих го в систем32 и в систем... тръгва бота отваря диаблото и дава ерор .. пробвах с друго диабло същатара работа :rage: моля ви помогнете
tart Menu -> Run -> regedit -> HKEY_CURRENT_USER -> Software -> Blizzard Entertainment -> Diablo II -> InstallPath
Tihomir4444
Newbie
Newbie

Здравейте и от мен имам следния проблем...Подкарах бота прави игра пише си пароли всичко как си трябва,но като влезе в играта не прави нищо и ми изписва следното:
libs/You_Have_not_crat_a_config_file_for_your_char_.Please_read_the_installation.Please_Download_this_file!
Tihomir4444
Newbie
Newbie

Имам малък проблем,искам да разбера от каде да накарам бота след като е приключил ръна си,да не отваря тп и да стой в градът,а да започне нова игра ?
Baladesh
Jr. Member
Jr. Member

Опитвам се да ползвам контеса бот но всеки път като стигне 5 тауър левел просто крашва някакви съвети?
ProsToAzZz
Newbie
Newbie

здравейте,има един проблем,правя всичко както си му е реда,но като пусна бота не иска да пише ацц и пасс,на какво се дължи това,как мога да го оправя?
FantaOrange
Newbie
Newbie

Защо при настройките на бота няма реалма на dreaming ?Има само на Us,Assia,Europe ... ? На кое се дава?