Как да

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Какви бинарни регистри какви 5 лева ви гонят...Имате добавени няколко бота за ваше улеснение...толкова ли е сложно да си напишете акаунтите,паролите,да си въведете прекия път към Loader-a и да си направите един конфиг файл за героя?!..Ако това не ви е по силите по-добре не се захващайте с ботове въобще.
....
headless94
Newbie
Newbie

TheExorcist™ wrote: То дори и да не е инсталирано пак може да се пусне бота но преди това трябва да му се направи един регистри файл...
Хвърли един поглед на тази тема :click:
Направи ето това:
и след това повтори всичко отначало както е в първия пост стъпка по стъпка,дори изтрии вече сваления от теб бот и го изтегли на ново от линка в първия коментар :)
а ако е инсталирано и ми показва същата грешка какво да направя ?
zlatkoFF
Newbie
Newbie

Когато отворя makecdkeyhash и цъкна Make cd-key hash ми излиза следното нещо .... *** ERROR :- Can't find valid Diablo II install path (0) *** изключил съм диаблото ...
forlorn
Newbie
Newbie

Здравейте,имам проблем правя всичко както е обяснено и като пусна бота стига до името и паролата на акаунта и казва js32.dll го няма на компа и се затваря.А съм го сложил на въпросното място в уиндоус систем 32...там е със сигурност.Някой може ли да помогне \(
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

forlorn wrote: Здравейте,имам проблем правя всичко както е обяснено и като пусна бота стига до името и паролата на акаунта и казва js32.dll го няма на компа и се затваря.А съм го сложил на въпросното място в уиндоус систем 32...там е със сигурност.Някой може ли да помогне \(
Сложи го и в папка "Систем" , освен и в "Систем32".
zlatkoFF wrote: Когато отворя makecdkeyhash и цъкна Make cd-key hash ми излиза следното нещо .... *** ERROR :- Can't find valid Diablo II install path (0) *** изключил съм диаблото ...
Потърси темата, в която има описано как си направиш Инстал Пат в регистрите на Уиндоус.
zlatkoFF
Newbie
Newbie

zlatkoFF wrote: Когато отворя makecdkeyhash и цъкна Make cd-key hash ми излиза следното нещо .... *** ERROR :- Can't find valid Diablo II install path (0) *** изключил съм диаблото ...
Намерих решение на този проблем :) при някои хора просто не изписва cd-keya за това правите следното нещо. Давата на Enter cd-key manually и там пишете СиДи кейа с който сте инсталирали диаблото си, натискате ОК и излиза ключе :)
trana
Jr. Member
Jr. Member

Аз също съм с Уин7, след като си изтеглих Дреаминг Диабло от Замунда, пуснах д2жсп-то и нямах нинакъв проблем ... пробвайте :)
Jamies
Newbie
Newbie

Бихте ли ми помогнали \( Когато настроя бота от темата да е фолоу в някое БР Винаги крашва на минута и 3о секунди.Всичко съм настроил както трябва всичко- просто не проумявам от къде може да е този гаден краш. Лаиф уоча, самия фаил на хамардина са ми коректно настроени. Влиза си в игрите дава парти , влиза и в порталите,бие ,бока се, но стигне ли минута и 3о скунди просто крашва независимо къде се намира ... Моля кажете къде е проблема и как да го оправя е вече идея нямам къде е проблема. Изчетох темите за бота и не намирам къде ми е проблема ... на уиндоус 7 съм. :(
sp0tt
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Потърсих из форум и не открих при някой друг да се е получавал проблема, който аз имам...
След като бота ми влезне в игра не иска да дава парти :( Като дам парти на другите ръчно пък не иска да влиза в тп-го (fubar) Някакви идеи?
Shrouded-FIgure
Newbie
Newbie

този бот за 1.10 ли е ? лично аз имам 1.11б на компа може ли да тръгне под 1.11б ? ако да как ? (с прозорец 7 съм ) и ми дава "Uknown Game Version" :)
dilara_two
Newbie
Newbie

правя всичко както трябва no mi pishe *** ERROR :- Can't find valid Diablo II install path (2) *** а не CD-keya :S
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Отваряш гуугле.бг и пишеш ерора от кент файнд... и цъкаш на първия линк, къде е обяснено точно и ясно как да въведеш пътя до играта.

Донт еск стюпид куесчънс бифор юв ескд гугъл.
zashto
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

dilara_two wrote: правя всичко както трябва no mi pishe *** ERROR :- Can't find valid Diablo II install path (2) *** а не CD-keya :S
Провери си в регистрите в папката с Диабло, най-вероятно имаш разминаване в местонахождението на реалната ти папка с Диабло и тази, която windowsa мисли, че ти е Диабло.
Това става като замениш папката, Инстал Пат с нова, на която си задал правилно местоханождението на реалната ти папка ( пример - :Д/Гамес/Диабло.. пример !)
Само не питай как... Във форума лично аз съм го обяснил поне в 10 теми..
jorik
Newbie
Newbie

Здравейте. Свалих си ботчето от описанието кракнах го без проблем! Рших да си добавя бот за пиндел направиь си там настроики на акаунта псаове и избрах да стартира "pindleXP.d2j" , дотук добре пускам го аз логва се жлиза в игра, но трагва кам малах стига до него и след туй диаблото ми крашва :mda: :mda: някакви предложения какво сам сгрешил?

P.S.
Грешката е била в мене, не бях цъкнал на отметката "this is D2 loader"
s0b1
Newbie
Newbie

Бая интересен проблем имам, когато лидера уиспне на героя ми, вместо да влезе в неговата игра, моя хитур бот си прави нова и чака тп :Д
Taraxias
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Здравеите,имам следния пеоблем,пускам бх бот с хамердин,до 20-тия рун няма проблем,обаче след това започва да лефтва сяка игра и пише LifeWatchXP : Chickening due to low life!,свалях друго д2джсп,слагах друг lifewatch и пак сащото,ако някои знае нещо по вапроса да драсне 1 ред.Благодаря!
BlaCkiT
Jr. Member
Jr. Member

Имам следният проблем със 7-цата съм и не мога да подкарам d2jsp-то... след като го настроя и цъкна на бутона старт, показва се за миг началния скрийн на играта затваря се, и ми излиза следният ерор: "Diablo II not loaded, run game BEFORE installing" четох темата от началото видях, че още 1 човек имаше като моя проблем Мики му беше дал някакъв solution но при мен това не проработи... Ако случааайно някой знае какви други може да са причините, нека ги сподели!

Клиента съм го дръпнал от замунда :)
xkp
Dreaming Friend
Dreaming Friend

BlaCkiT wrote: Имам следният проблем със 7-цата съм и не мога да подкарам d2jsp-то... след като го настроя и цъкна на бутона старт, показва се за миг началния скрийн на играта затваря се, и ми излиза следният ерор: "Diablo II not loaded, run game BEFORE installing" четох темата от началото видях, че още 1 човек имаше като моя проблем Мики му беше дал някакъв solution но при мен това не проработи... Ако случааайно някой знае какви други може да са причините, нека ги сподели!

Клиента съм го дръпнал от замунда :)
Докато тестах при мен се оказа че проблема беше от d2jsp za 1.11 което се опитвам да подкарам на 1.10 и даваше абсолютно същия проблем :)
marlow
Newbie
Newbie

Линковете по-горе нещо не бачкат ще може ли да ги оправите ? :)
BlaCkiT
Jr. Member
Jr. Member

TheExorcist™ wrote: Лично аз ползвам този бот :click:
Щеше да е хубаво ако работеше линка :)