Как да

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
Skylark
Newbie
Newbie

Много добра тема браво но понеже за пръв път пускам бота всичко си върви на 6 прави си игра всичко точно но като влезе в играта и ми пише следното нещо: libs/You_Have_not_crat_a_config_file_for_your_char_.Please_read_the_installation.Please_Download_this_file!
и още някакви други неща надолу а и как да направя паразита да влиза в играта и да следва Лидера. Благодаря предварително и се извинявам ако въпроса ми е малоумен просто идея си нямам какво да правя :) забравих да кажа героя ми е Паладин на чукове

da
botchi
Newbie
Newbie

Здравейте! Като дам старт на бота тъкмо преди да напише ацц и пасс ми дава Unknown Game Version. Опитвам се да подкарам Мефо бот за лайт сорка :( .
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

botchi wrote: Здравейте! Като дам старт на бота тъкмо преди да напише ацц и пасс ми дава Unknown Game Version. Опитвам се да подкарам Мефо бот за лайт сорка :( .
1. Кракнал ли си бота.
2. Това с кей гена направили го ?
3. Сложи файла - js32.dll в system & system32.
4. Като си слагаш кея в кей гена, нормално ли го извади от make cd key cash или някой ти го прати. ( Ако не ти го е извадило нормално и някой ти го е пратил е нормално. )
Едно от тези 4-те е, така мисля аз. Иначе има 100 причини, от които може да е.
Ако от тези не стане, опиши с каква Опер. Система си. Какъв бот си сложил, версия :)
Какво си направил та да се види къде изпускаш или бъркаш. Прегледай поне малко форума за тоя ерор има изписани поне 10 теми...
botchi
Newbie
Newbie

Кракнах го , сложих длл тата в 2 те папки , направих кей , генерирах го , пуснах бота и изписа инвалидна версия \(
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

А като генерира кода, сложи ли го в дабомб, сложи бота и в папката с диабло-то, ако и от това не стане прати снимки с това какви настройкиш правиш в самата програмка.
И кажи, ако си с уин виста или 7мица, този бот ли ползваш?
botchi
Newbie
Newbie

Оправих се ! Благодаря много ! :)
bi4ito
Newbie
Newbie

az nqmam ikonka s koqto da krackna!ako moje nqkoi da mi pomogne 6te sam mn blagodaren.
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

bi4ito wrote: az nqmam ikonka s koqto da krackna!ako moje nqkoi da mi pomogne 6te sam mn blagodaren.
Изтегли си наново бота и пробвай с новия бот( с новата папка, в която логично има всичко )
bi4ito
Newbie
Newbie

няма го файла!тегля го от линка но файла го няма.някакжи идеи защо може да го няма???
SofiaWest99
Newbie
Newbie

Работи повече от перфектно, благодаря :like_linux:
bi4ito
Newbie
Newbie

изтеглих го наново.това пробвах първо но пак го няма.някакви идеи от какжо може да е?? благодаря предварително.
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Теглиш го а го няма??
Чукам,отварям,светвам лампата а то заключено... :laugh:
Достатъчно се изприказва по темата и не мисля,че има нещо неясно.Ако имате проблем-прочетете цялата тема и може да намерите решението му.
~Locked
....
sp0tt
Dreaming Friend
Dreaming Friend

За да не отварям поредната тема ще задам въпроса си тук. От скоро пускам баал бот с водач паладин. Това, че от време на време крашва не ме притеснява. Проблемът е, че често се случва да се бъгва по странен начин.... влиза в wp-то и след 2-3 секунди излиза от играта, а причината която показва в лога е chiken due low life. Прави нова игра и пак същата работа и така докато не го "килна" и пусна отново. Погледнах лайфуоч конфига на паладина, но не открих какъв може да бъде проблема... Някой ако може да помогне ще му бъда благодарен :)
Skippera
Newbie
Newbie

Мога ли да попитам каде е това crackwhore.exe че немога да го намеря :(
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

sp0tt wrote: За да не отварям поредната тема ще задам въпроса си тук. От скоро пускам баал бот с водач паладин. Това, че от време на време крашва не ме притеснява. Проблемът е, че често се случва да се бъгва по странен начин.... влиза в wp-то и след 2-3 секунди излиза от играта, а причината която показва в лога е chiken due low life. Прави нова игра и пак същата работа и така докато не го "килна" и пусна отново. Погледнах лайфуоч конфига на паладина, но не открих какъв може да бъде проблема... Някой ако може да помогне ще му бъда благодарен :)
Провери, на колко кръв излиза, защото ако си му задал на 2к кръв да излиза, а той бе БО има по-малко от 2к кръв, нормално да дава такъв ерор :)
sp0tt
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Този проблем го отстраних :) Явно причината е била в минималния game lenght, който бе 30 и се е бъгвал :rolleyes: Сега ако някой даде предложение как да направя бота да не крашва през 14-15 ръна, цена няма да има :D Изтеглил съм скрипта на BigMamma, за който съм чувал, че е добър. Въпреки това бота си крашва мъжката и немога да открия проблема :(
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

sp0tt wrote: Този проблем го отстраних :) Явно причината е била в минималния game lenght, който бе 30 и се е бъгвал :rolleyes: Сега ако някой даде предложение как да направя бота да не крашва през 14-15 ръна, цена няма да има :D Изтеглил съм скрипта на BigMamma, за който съм чувал, че е добър. Въпреки това бота си крашва мъжката и немога да открия проблема :(
Това за крашването, ако ти крашва точно на 15-тия рън е проблем, но ако ти крашва през различни рънове е от скрипта.... Изтегли си нов просто и пробвай...
sp0tt
Dreaming Friend
Dreaming Friend

BnC4aDeL wrote: Това за крашването, ако ти крашва точно на 15-тия рън е проблем, но ако ти крашва през различни рънове е от скрипта.... Изтегли си нов просто и пробвай...
Ако не се лъжа ти бе показал скрийн с 800 и няколко ръна без крашване :) Кажи с кой точно скрипт го постигна, за да изтегля него :)
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Не е въпрос с кой скрипт, всеки скрипт върви добре. Просто вас ви мързи да изчетете 5-6 реда и още 5-6, ище 5-6 реда, и още.... За да си направите и някои странички настройки. Е да и по 1000 е правил без да крашва. Въпрос на настройка е :) Поне за мене. И аз съм с този бот от форума :)
pace7y
Newbie
Newbie

моля някои да ме намери в скаипа за да ми помогне че все нещо не съм разбрал skype: baikara_lv