Как да

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
Rysichak
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Бота ми се бъгва ето тук http://prikachi.com/images/500/2737500I.jpg постоянно си избира сървър без да влиза да си пише акаунта някой знае ли как да го оправя? :)
Rysichak
Dreaming Friend
Dreaming Friend

никой ли незнае как да го оправя \s
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Rysichak wrote: Бота ми се бъгва ето тук http://prikachi.com/images/500/2737500I.jpg постоянно си избира сървър без да влиза да си пише акаунта някой знае ли как да го оправя? :)
Попринцип така се бъгва, не съм срещал по форумите решение на проблема, Юлката ( мазу ) каза, че от gateway editora си прави - Дреаминг на . У.С Уесъ или нещо, което го има в самия файл с бота, нали схвана ?
И той сам да си цъка U.S. West, направих го обаче пак си забива... може би е бъг в самия скрипт, но това се случва рядко. Основно, ако нета ти спре. (е понякога и без това се случва, но е по-рядко)
Rysichak
Dreaming Friend
Dreaming Friend

BnC4aDeL wrote: Попринцип така се бъгва, не съм срещал по форумите решение на проблема, Юлката ( мазу ) каза, че от gateway editora си прави - Дреаминг на . У.С Уесъ или нещо, което го има в самия файл с бота, нали схвана ?
И той сам да си цъка U.S. West, направих го обаче пак си забива... може би е бъг в самия скрипт, но това се случва рядко. Основно, ако нета ти спре. (е понякога и без това се случва, но е по-рядко)
Ахм ясно мерси \p
emossa
Newbie
Newbie

На мен не ми тръгва направих каквото трябва но не става изписва ми error не там при cd-key нещо не става помогнете :(
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

emossa wrote: На мен не ми тръгва направих каквото трябва но не става изписва ми error не там при cd-key нещо не става помогнете :(
Помогни си сам, за да ти помогне и Господ. Българска народна поговорка. Неволята учи, също важи :)
Та качи 2-3 снимки, кой от всичките възможни ерори ти дава, защото сега се наум за 5-6 с 5-6 различни решения, за да ти кажа - кое е от всичките :)
x-plood
Newbie
Newbie

Здравейте ,1во Весела Коледа.Имам малък проблем относно бот-а на windows 7.Правя всичко както е описано , бота тръгва , но като влезне в игра , купи колби и влезне в weapoint-a за Hephasto започва да бие всичко по-пътя , бих искал да го направя да ходи при него , да го убие и да продължи да ръни , като си е попринцип.В момента избива всичко , стига до Hephasto убива го , продължава да бие , избива всичко около него и се спира , нито прави нова игра да продължи да ръни нито нищо.Бихте ли ми помогнали да го настроя да си ръни нормално?

Благодаря предварително.
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

По думите ти разбирам, че искаш да бие Баал(което не го казваш), но казваш, че бие Хепасто.

Code: Select all

//YAMXXP.push("Pindle")\
//YAMXXP.push("Eldritch")\
//YAMXXP.push("Trav")\
//YAMXXP.push("Countess")\
//YAMXXP.push("Meph")\
//YAMXXP.push("Shenk")\
//YAMXXP.push("Cow")\
//YAMXXP.push("Hephasto")\
//YAMXXP.push("Andy")\
//YAMXXP.push("Pit")\
//YAMXXP.push("ThreshSocket")\ 
YAMXXP.push("Baal")\	

// Leecher module.
//YAMXXP.push("DarkKiss")\

// Follower, enchanter, bo script
//YAMXXP.push("BnC4aDeL")\

// beta scripts. Only use if you want to give feed back.
//YAMXXP.push("Ancients")\
//YAMXXP.push("Diablo")\
//YAMXXP.push("Duriel")\
//YAMXXP.push("Izual")\
//YAMXXP.push("Nihlathak")\
//YAMXXP.push("Summoner")\
//YAMXXP.push("Tunnels")\
Там където нямаш "//" там ще бие. Слагаш пред Хепасто "//" и ги махаш пред Баал и си ти :)
Този код се намира в самия конфиг на героя ти.
Едит: Това разбирам аз от твойте думи. Ако е друг подтекста, разясни :)
x-plood
Newbie
Newbie

Искам да бие само Hephasto а той бие всичко около него и после него.Искам да го направя да бие само HEPHASTO махам наклонените чертички пред него но бот-а продължава да си бие от weapoint-a до hephasto всяко животно моля обяснете как да бие само hephasto без да се спира на другите животни .Това исках да кажа.Извинете ме ако съм написал нещо погрешно но съм много пиян! ВЕСЕЛА КОЛЕДА БЪДЕТЕ ВСИЧКИ ЖИВИ И ЗДРАВИ ПОЖЕЛАВАМ ВИ МНОГО КЪСМЕТ И ВСИЧКО НАЙ-НАЙ В НОВАТА 2011 ГОДИНА!
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Няма вариант за това нещо.
Както като зададеш да бие - Диабло бие всичко докато стигне до него, както и при баал избива целия трон, както и при Пит левела бие всичко.

Весела Коледа !
ch1tusa
Newbie
Newbie

Начи 1 фр ми го оправи сичко нагласих оправих и като тръгна да права KEY ми пише Can not Find Diablo II Install path Моля ви се хелп :(
x-plood
Newbie
Newbie

topic3243.html Прочети последния коментар и действай.
sp0tt
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Това е от лайфуоч конфига. Искам да попитам това подчертаното (пинг) какво точно означава и на колко трябва да го направя?

// Misc settings
//--------------------------------------------------------------------
// LW_LoopDelay = xxx This is the time your script will pause in between each life check
// Setting the LoopDelay very low consumes a lot of CPU power.
// If Diablo seems sluggish raise this value. 200 should be fine for most systems,
// though HC players on a fast system might want to do 100.
// LW_IgnorePosition = true/false Set to true to drink any potion in your belt, not just those readily clickable.
// IgnorePosition is intended for cautious players who are paranoid about detection.
// It will allow only the drinking of the lowest 4 belt positions (i.e. the ones you
// would normally drink from.) Otherwise the bot can drink from the entire belt.
// LW_QuitOnHostile = true/false Quit when someone goes hostile with you.
// LW_MaxPing = number Ping in ms to chicken at. Should never be under 500!// LW_MaxSpamFailed = number Maximum number of times to print "failed to drink" message until sucessful drink.
//--------------------------------------------------------------------

var LW_LoopDelay = 100\
var LW_IgnorePosition = true\
var LW_QuitOnHostile = true\
var LW_MaxPing = 1000\var LW_MaxSpamFailed = 1\
ch1tusa
Newbie
Newbie

Значи оправих си бота пусках си го.Спрях го от 2,3 дена.Днес реших да го пусна и се получи това

http://picbg.net/img.php?file=2a65cfa5fbfac2f6.jpg
Някаква идеа ? :)
kdnt
Newbie
Newbie

брато ползвай тоя бот аз съм с него topic5834.html върви под windows 7 и не крашва толкова много колкото бота който ползваш а относно грешката дето ти я дава и на мен понякога ми го показва това
ch1tusa
Newbie
Newbie

Както казах тоя преди го пусках но го спрях и сега постояно го искарва 1 рън не прави влиза в гаме и го искарва :x
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

Както казва BnC сичко е вапрос на настоика аз 4 дена четах из форума преди да настоя моя бот за да не слагам безмслени постове...
обаче сега имам 2-3 малки провлема :D
1вия когато Следващия(паразита) влезе пише на лидера и тои влиза в неговия гаме,а Лидера е наместен тъка Leaders.push("Jepeto")\-лидер
Leaders.push("Marry-Jane")\-следващ
това е конф на следващия
// Leecher module.
//YAMXXP.push("Jepeto")\

// Follower, enchanter, bo script
//YAMXXP.push("Marry-Jane")\
нз дали тък сам направил глупава грешка
2рия лидера крашва горе долу на 13-14 рън лек краш просто го изхварля тои си влиза наново всичко после е ок до следващите 13-14-15 ръна
3тия направил сам пиндел бот от конф на Ф.сорс всичко е ок..сомо че немога да намеря колко време да трае гаме тои го бие за около 70 сек. а чака 130 докато направи нов гаме..
Бота е свален от темата и сам с хп :D
И как да направя ботовете да зимат мана и кръв от земята да ги слагат на свободните места в колана не в инвентара,че мн голд заминава мн мана пият \(
moonish
Newbie
Newbie

имам едно въпросче... защо като стартирам бота , се написва само името ,а паролата не ? -про положение ,че сам дал на скрипта да е аутостартер???някой да знае как може да се фиксне това?
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

чети темата от самото начало
Smigl
Jr. Member
Jr. Member

преди доста време си изтеглих този бот от темата, вървеше ми идеално до вчера, снощи го спрях.. и днес го пускам и ми излиза този еррор http://prikachi.com/images/337/2861337o.png моля помогнете :)
AbN0rmaL