Как да

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

И така...това ще е темата в която ще се пише само за D2JSP и работата на бота с Windows 7.Всеки друг коментар (излишен,извън темата,отнасящ се за друг бот..) ще бъде трит,а за по-настоятелните спамери ще има и наказания (дано не се стига до там :) ).
Лично аз ползвам този бот :click: . Краква се без проблеми на Windows 7 (поне при мен :D ).
Инсталацията му с нищо не е по различна от тази на бота под Windows XP,но въпреки това ще обясня и аз,тук,за тези които все още не са разбрали как става "номера на китайката"...

1:Ако сте имали други опити да пуснете бота и не сте успели,мисля,че няма да е лошо да изтриете всички други ботове които сте свалили,за да не се объркате накрая!
2:Изтеглете бота от линка който съм дал малко по-нагоре.Разархивирайте го някъде по ваша преценка.
3:Отворете папката js32_dll.Вътре има файл с такова име-js32.dll.Kопирайте този файл и го поставете в C:Windowssystem и в C:Windowssystem32
4:Отворете папката на бота и стартирайте файла makecdkeyhash.exe.След това натиснете Make cd key-hash.Ако не сте объркали нещо,трябва да ви излезе това (кода при вас ще е друг :) )
http://store.picbg.net/pubpic/FF/62/d86 ... c3ff62.png .Натиснете "Copy to clipboard" и затворете прозорчето.
5:Отворете след това crackwhore.exe и в празното поле поставете копирания код който генерирахте http://store.picbg.net/pubpic/0E/8A/057 ... 2d0e8a.png и натиснете "Generate key file" .Запишете получения ключ (мисля,че ще ви попита дали да замести настоящия-ДА).
Честито!Вече имате кракнат и работещ бот (да се надяваме,че не го казвам напразно :/ ) За ваше улеснение съм добавил няколко бота,на които трябва само да въведете пътя до EXE-то на диаблото,Акаунта си,паролата му и на кое място се намира героя в акаунта :)

Най-искрено се надявам с тази тема да се реши проблема на не малко хора :).Ако има нещо неясно или въпроси-пишете тук за да си помагаме един на друг.Очаквам коментари. :)

ПП.:Ето линк към още няколко възможни грешки и техните решения :) :click:

Искам само да изкажа най-искрени благодарности на iRRegulars .Ако не беше той да ни "светне",че може да се пусне и под Win 7,все още щяхме да си твърдим,че не може :). И...извинявай (ти си знаеш за кое :) )
....
missing
Full Member
Full Member

Mickie_Mouse™ е това се нарича точен човек. Браво за темата... Сега ОТНОВО ще опитам да го подкарам... ако и този път не успея ще си хвърля комп-а през терасата :weight:
ЕДИТ: ОТНОВО ... не стана :D :D unknown game version при положение, че съм го кракнал... \(
Явно аз съм бъгав...
ЕДИТ2: подкарах го но не през аутод2жсп а от самото д2жсп.ехе (което не ми върши работа защото нито си влиза в акаунта сам нито си прави игри нито нищо само когато аз влезна в игра си разъква примерно пиндел и приключва)
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Loader имаш ли?
....
missing
Full Member
Full Member

Да с лоадер съм.. И да този път УСПЯХ Оо
Точно когато съм с лоадер ми изкарва ерор-а \)
Но нали сме хитри и имаме оригинално диабло (за европа) та го върнах на 1.10 и с оригиналното д2.ехе тръгна... :nenormalniste:
@Mickie_Mouse™ благодаря ти за изхабените нерви по мен :) :*
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Хмм...я опитай с този Loader дали ще стане...метни нещата в папката на диаблото ама си копирай преди това твоите си http://dox.bg/files/dw?a=94fb89615a

....
missing
Full Member
Full Member

Мне и с този не става...
Интересното е, че само с оригиналното ехе не ми дава unknown game version :D
Risko
Newbie
Newbie

Направих всичко както е описано, дори този лоадер си свалих , но като го пусна autod2jsp за 1 секунда тръгва и изписва Diablo II not loaded, run game before instaling. ??
missing
Full Member
Full Member

Диаблото инсталирано ли ти е или е просто разархивирано от някъде ?
Другото което ми идва на ум е да провериш дали имаш папка plugin в папката на диаблото ... Понякой път ако вътре има модули които не се разбират с бота пак я дава тази грешка \)
И провери дали имаш отметка на This is D2 Loader.
Risko
Newbie
Newbie

Папка Plugin нямам,отметката на This is D2 Loader е там,а диаблото ми е разархивиране, не е инсталвано.
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Risko wrote: Папка Plugin нямам,отметката на This is D2 Loader е там,а диаблото ми е разархивиране, не е инсталвано.
То дори и да не е инсталирано пак може да се пусне бота но преди това трябва да му се направи един регистри файл...
Хвърли един поглед на тази тема :click:
Направи ето това:
Destruction wrote: Start menu -> cmd -> regedit -> HKEY_CURRENT_USER -> Software -> Blizzard Entertainment -> Diablo II -> New -> String Value

Name: InstallPath
Type: REG_SZ
Data: тук пишеш директорията, която искаш да ти е installpath
и след това повтори всичко отначало както е в първия пост стъпка по стъпка,дори изтрии вече сваления от теб бот и го изтегли на ново от линка в първия коментар :)
....
Risko
Newbie
Newbie

Mickie благодаря за инфото.Помогна ми и си го оправих.Жив и здрав ]
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Risko wrote: Mickie благодаря за инфото.Помогна ми и си го оправих.Жив и здрав \]
И ако споделиш какъв е бил проблема няма да е зле,за да се знае ако някой има същия проблем :)
....
Risko
Newbie
Newbie

Data: тук пишеш директорията, която искаш да ти е installpath
Само тука промених директорията, беше за C: , a папката на диаблото беше във D:
wozzzup
Newbie
Newbie

Значи правя всичко както трябва. слагам файловете в Уинодолс/ систем и систем 32, настройвам бот-а, записвам настоиките и като дам плей, не прави нищо. Нито ми зарежда диаблото, нито ми дава някаква грешка. Защо се получаватака ???
missing
Full Member
Full Member

След като запаметиш (save) изключи ауто д2 жсп.ехе пусни го наново и тогава дай плей... И при мен след запаметяването като цъкна плей не тръгва \)
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Всичко което е написал Mickie_Mouse е наистина вярно провах го и стана . Просто самия Windows 7 има няколко недостатаци може да погледнете в самия форум на Windows 7 ако имате някои проблем с програма или игра . :)

MSII
Newbie
Newbie

мерси много за помоща сичко е ок :) :cool:
iRRegulars
Newbie
Newbie

wozzzup wrote: Значи правя всичко както трябва. слагам файловете в Уинодолс/ систем и систем 32, настройвам бот-а, записвам настоиките и като дам плей, не прави нищо. Нито ми зарежда диаблото, нито ми дава някаква грешка. Защо се получаватака ???
Това може да се получи когато играта не се отваря през Loader или просто не му е зададена правилна директория и съответният .exe файл за play.
migel4oy
Newbie
Newbie

за пръв път се опитвам да си сложа бот и доста неприятности имах с windos7,но се пак linka na micky_maus сварши работа и бота ми тръгна,и се пак искам да попитам как да го наракам да ходи да бие pindel?мерси предварително :> след като влезе в играта героинята ми стои на 1 място и нищо не прави :(
iRRegulars
Newbie
Newbie

migel4oy wrote: за пръв път се опитвам да си сложа бот и доста неприятности имах с windos7,но се пак linka na micky_maus сварши работа и бота ми тръгна,и се пак искам да попитам как да го наракам да ходи да бие pindel?мерси предварително :> след като влезе в играта героинята ми стои на 1 място и нищо не прави :(
Има писано много по темата, но все пак ето как седят нещата : където има черти не ходи, където няма черти ходи. \)
Ако твоят герой е лидер, задължително трябва да има необходимия портал за да може да стигне до зададеното място.
В твоя вариант е така :
Намира се scripts\libs\YAMB\configs файла е YAM_Config_<съотвентният герой>, в твоят случай YAM_Config_ColdGirl.

YAMXXP.push("Pindle")\
//YAMXXP.push("Eldritch")\
//YAMXXP.push("Trav")\
//YAMXXP.push("Countess")\
//YAMXXP.push("Meph")\
//YAMXXP.push("Shenk")\
//YAMXXP.push("Cow")\
//YAMXXP.push("Hephasto")\
//YAMXXP.push("Andy")\
//YAMXXP.push("Pit")\
//YAMXXP.push("ThreshSocket")\
//YAMXXP.push("Baal")\

Препоръчително е да се спомене каква грешка Ви изкарва, по този начин може да бъдем по точни в отговорите на въпросите.