Бот проблем с мана .

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
BoromirG60
Newbie
Newbie

Добре пускам контеса мефо или андариел и маната намалява . Бота си е настроен да си купува колби , но в един момент когато свършат парите какво става ? Има ли вариант към D2jsp бота да се добави год или да се зареди . Пробвах заредих loader-a от d2hackit архива , зарежда се но след 2рата игра като мръдне бота и крашва .
С две думи ми трябва год за д2jsp за да не остава без пари като купува колбите . :)
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Искаш ама не може :D Този бот НЕ МОЖЕ да използва годхак както к3ц бота :)
....
BoromirG60
Newbie
Newbie

Добре тогава вариант да оправим проблема с парите ? А к3ц може ли да ползва год и даходи към анди и мефо и котнес ?
Darkman
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Парите както в реалният живот,ако се харчат свършват.
Малко като се позамислих се сетих кои предмети (жълти) струват скъпо и "казах" на бота да ги прибира и продава и на всеки 70-80000 да си слага в сандъка.Стана както и предполагах - бота си има парички,защото "жълтите" предмети по-често падат и той бота си ги продава и сам си мисли за маната.
Ето ти идея...
missing
Full Member
Full Member

Или послушай Darkman или си настрои бота да дига всичко от 1 злато нагоре \) за 1 час ще е пълен с голд и ще си купува мана...
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ако маната наистина ти е такъв голям проблем, можеш да ползваш и мерк с Insight. :)
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Destruction wrote: Ако маната наистина ти е такъв голям проблем, можеш да ползваш и мерк с Insight. :)
При мефо нямали да се бъгне мерката (изчезне) ? :mda:
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

SkylineGTR wrote: При мефо нямали да се бъгне мерката (изчезне) ? :mda:
Не знам, но за мефо бот ако използваш функцията "moat" ми се струва, че помощникът ти ще умира лесно. Пробвай и ще разбереш. \)
BoromirG60
Newbie
Newbie

Благодаря за помоща . Само ми покажете вашите скрипт-ове с обиране на жълти предмети и голд и сте златни . Аз ще се оправя от там нататък . Бара се snagit нали ?
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

snagit_XP
се бара :D