Може ли малко помощ

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
Beylian
Newbie
Newbie

изписва ми uncnaw game wersion
намерих че и на други се е случвало и трябва да се направи тва Start menu -> cmd -> regedit -> HKEY_CURRENT_USER -> Software -> Blizzard Entertainment -> Diablo II -> New -> String Value
да се сложи пача в регистрите ,обаче на мен ми си е сложен в директорията на играта си ми е ,
Beylian
Newbie
Newbie

някой може ли даме линк за работещ yamb за пач 110
Beylian
Newbie
Newbie

Мерси найстина работи ,а някой може ли да ми каже от каде да го настроя да се телепортира до hephasto ,щото сега варви до там и по пътя трепе съчко и един рън е 20 минути ,а като го пусна на мефо го трепе за 40 секунди и след тва стой докато минат 2 минути и изписва че ръна не може да е по малко от 2 минути ,тва може ли да се нагласи от някаде.
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Beylian wrote: Мерси найстина работи ,а някой може ли да ми каже от каде да го настроя да се телепортира до hephasto ,щото сега варви до там и по пътя трепе съчко и един рън е 20 минути ,а като го пусна на мефо го трепе за 40 секунди и след тва стой докато минат 2 минути и изписва че ръна не може да е по малко от 2 минути ,тва може ли да се нагласи от някаде.
Няма смисал да го пускаш на хепо . Махнат му е дропа :)
Погледни в autostarter -- Така са моито настроики .

var unableToConnectRetry = 5\ // time in minutes to retry connecting on connection fail (real value is +/- 1 min)
var realmDownRetry = 70\ // time in minutes to retry connecting on a realm down
var disconnectedRetry = 5\ // time in minutes to retry on a disconnection (usually ip ban related)
var cdkeyInUseRetry = 5\ // time in minutes to retry on a cdkey in use error message (set to 0 to stop)
var connectingToBnetTimeout = 20000\ // time in milliseconds to wait for a login to time out and click cancel and retry
var characterScreenTimeout = 10000\ // time in milliseconds to wait for character screen to appear
var pleaseWaitTimeout = 10000\ // time in milliseconds to wait for a please wait popup
var createGameThreshold = 3000\ // time in milliseconds to wait between making games
var createGameThresholdRandom = 1000\ // time in milliseconds to randomly add +/- to the game create time
var createGameTimeout = 15000\ // time in milliseconds to register a failed to create game
var waitInLineTimeout = 60000\ // time in milliseconds to wait in lines for a create game (60 second default)
var characterSelectDelay = 1000\ // time in milliseconds to wait before selecting a character on the char screen
var loginDelay = 1000\ // time in milliseconds to wait before submitting login information
var clickDelay = 500\ // wait X milliseconds before next action after a click event
var textDelay = 500\ // wait X milliseconds before next action after inserting text into a textbox
var clickDelayRandom = 500\ // random amount of time to add to a click
var textDelayRandom = 500\ // random amount of time to add to a text set
var minimumGameNameChars = 6\ // minimum number of characters in a random game name
var maximumGameNameChars = 15\ // maximum number of characters in a random game name
var minimumGamePassChars = 4\ // minimum number of characters in a random game password
var maximumGamePassChars = 15\ // maximum number of characters in a random game password
var gameLengthThreshold = 5000\ // amount of time each game + wait should take minimum, 2 minutes default
var beepOnRealmDown = true\ // beep on realm down?
var logGameLength = true\ // log each games length
var logRealmDown = true\ // log realm downs
var gamesToPauseMin = 100\
var gamesToPauseMax = 300\
var timeToPauseMin = 1000\
var timeToPauseMax = 1000\
var gameDoesNotExistDelayMin = 600000\ // how long to wait when a Game Does Not Exist occurs - minimum - default 10 minutes
var gameDoesNotExistDelayMax = 900000\ // how long to wait when a Game Does Not Exist occurs - maximum - default 15 minutes\
var gameDoesNotExistTimeout = 30*60*1000\ // how long to wait for the dialog to disappear (default 30 seconds, don't change this)
Beylian
Newbie
Newbie

ами то ми е по същия начин стартера без тва
юvar gamesToPauseMin = 100\
var gamesToPauseMax = 300\
промених го обаче пак като ида само на мефо убива го утива в града и изписва че ръна е бил 37 и пише след тва game leyght minimum 200 seconds
и стой и чака не почва нов рън ,а за хепасто аз съм в друг сървар там падат много руни ,някой ако ми каже как да го настроя да отива направо при него без да трепе съчко по пътя ще съм му много благодарен.
???
Newbie
Newbie

Сори за бъмпа , но отваряш scripts/lib/yamb и намираш YAM_Hephasto и там има едно var HXP_Kamikaze = false\ - направи го на true и си готов :)
EternalFear-
Full Member
Full Member

Beylian, когато бота ти убие мефисто, отива в града и чака няколко секунди , може и 1-2 минути. Значи отиваш в папката на бота, ----> scripts\libs\YAMB\configs ---> vlizash v config-a na heroto s koeto si, i namirash tozi red: DSN_SnagDelay = 200\. Ако е 200, бота винаги ще изчаква 200 секунди преди да излезе от играта, т.е. ако биеш мефисто за 40 секунди , бота ще отива в града и ще чака 160 секунди, и тогава ще излезе от играта. Предлагам ти да го направиш на 50 секунди, ако биеш мефисто повече време от 50 той просто ще излезе веднага щом го убиеш (няма да ходи в града). Надяам се да съм ти помогнал :) .
dr0m
Hero Member
Hero Member

Мамка му, пишете в тема от 25 юни... : Х
???
Newbie
Newbie

Гледам доста хора са питали за това как да отива директно при хепо и никой явно незнаеше как , затова реших да му помогна на пича ако си погледне темата ест ахах