k3cbot2.134fix пикет проблем!

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
migel4oy
Newbie
Newbie

изчетъх доста публкикациии но така и не намерих решение.Нямам антивирустна програма, zoid.dll си е на мястото и въпреки това не събира нищо,а бота е изтеглен от тук форума. ето и пример как ми е устроен пикета.

[Jah Rune] [Ith Rune]
Code="r31" Code="r06"
Description=Jah Rune -> да вземе. Description=Ith Rune -> да не вземе
Priority=1 Pickup=FALSE
Pickup=TRUE

бота си бие нормално,ни пикета воабще не действа? Моля помогнете.Благодаря предварително.
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Изтегли бота от тази тема на ново :click: и го настрой както е описано в темата
Линка е сменен-съответно и бота...опитай и сподели какъв е резултата :)
....
migel4oy
Newbie
Newbie

дам изтеглих нов от същата тема има пикет работи си :> само че сабира и пази много боклуци :( все пак мерси :>
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Настройването на пикита на бота не е сложна операция...има доста обяснения във форума.Потърси и съм 100% сигурен,че ще се оправиш :)
....
migel4oy
Newbie
Newbie

дам определно има нужда от настроиване пази само глупости и не взима руни :( ако може някои да качи готов zpickit,ако не тия дни като имам време ще го мъча аз.Мерси много за линка :>
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

migel4oy wrote: дам определно има нужда от настроиване пази само глупости и не взима руни :( ако може някои да качи готов zpickit,ако не тия дни като имам време ще го мъча аз.Мерси много за линка :>
По принцип всеки си настрйва строго индивидуално от каквото има нужда..а и не мисля,че ще е проблем да отделиш 1 час и да си го оправиш както на теб ти е най-добре :)
....
Monk
Newbie
Newbie

и аз изтеглих наново бота самоче не стана пак не сабира руните по точно ништо не сабира.. ? даите ми някво обяснение плс