мапхак проблем плс помощ

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
goshetoy1
Newbie
Newbie

значи всичко си е наред с изклучение на life i mana не ми показва с цифри на каква стоиност са. Проблема е там че незнам кога ми изтича времето на CTA !
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Изтегли си 6.5f,кракваш го и нямаш грижи.Това е по-лесно отколкото да се тровиш и да го умуваш от къде е проблема :) :)
....
teeth
Newbie
Newbie

Извинявам се че пиша тук но в темата проблем с готовите ботове немога ... а няма нужда да правя нова тема само заради това. Та вапроса ми е изтеглих си контес бота но когато тръгна да го пускам ми пише че неможе да намери d2jsp.key а той си е тама :? какво да го правя
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Той си е там както казваш но не върши работа на твоето диабло.Кракваш бота и няма да има проблеми
....
teeth
Newbie
Newbie

как да го кракна ? и такива ли чудесии вече имат тези боте мале ....
goshetoy1
Newbie
Newbie

за мапхака изтеглих си друг какъвто ми каза но пак сущия проблем. Пак не ми показва life i mana. Ако някой знае как да го оправа тоя проблем плс да пише.
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

teeth wrote: как да го кракна ? и такива ли чудесии вече имат тези боте мале ....
Като за начало се научи да исползваш търсачката на форума...
topic2640.html
topic3761.html
topic1996.html
Ето ти не едно,не две а ЦЕЛИ ТРИ места от където можеш да видиш как се краква този бот.
ПП.:Вече подобни постове с въпрос за който го има решението във форума,ще отлитат директно към Волф.
....