Как да влезем в чата на диаблото без диабло:

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
z0sk1e
Full Member
Full Member

Та как се настройва mIRC :mda:
Flame
Newbie
Newbie

Вземете се образовайте малко бе.. всичко на тепсия искате!
/server IP
/nick ACCOUNT
/msg nickserv identify PASSWORD
/join #CHANNEL

:click:
z0sk1e
Full Member
Full Member

Благодаря, Flame. Но мисля, че човек се учи докато е жив. Замисли се защо е създаден "Въпорсителният".
Flame
Newbie
Newbie

Правете разлика между "човек се учи" и "човек го учат". Вече не сте в детската градина и не очаквайте да се отнасят с вас като с единствения и най-важния
darksteper94
Newbie
Newbie

"Server is not responding..." какво да направя ?
denzoko
Newbie
Newbie

[@2708 wrote: t_id=4311 msg_id=21778 date=1280581879]Чудесно е мен ми харесва а и е по удобно :)
Между другото преди малко открих нещо :) понеже съм голям фен на мирката може и през мирка да се влиза малко е бъгаво но се вижда всичко което се пише в канала хф :Р

http://killfuckdie.hit.bg/chat.JPG
Може ли малко повече информация, понеже линка не работи ? :)
DarkKiss
Administrator
Administrator

Има вариант да се влезе и чрез IRC клиент (като mIRC например, въпреки че лично аз препоръчвам XChat), дори е за предпочитане, тъй като работи на различен порт и не ви използва от позволените ви връзки, за разлика от Topaz Chat-а.

Ето хубаво обяснение, на което попаднах от google - http://4at.info/showpost.php?post_id=6
Малката разлика е, че сървъра към който трябва да се свържете е d2.dreaming-bg.com съответно с порт 6667.
Nickname трябва да бъде акаунта ви в сървъра и след като влезете, се идентифицирате с команда /msg nickserv identify password, където password е паролата на акаунта ви. След това влизате в чат канал #Diablo_II.