k3c,main problem..

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
woodfist
Newbie
Newbie

Ок,вижте сега-> Наясно съм с ботовете,онзи ден бях на уин7 и кзц си вървеше без никакъв проблем,пикит,микит всичко 6.От 2 дена обаче от както минах на кспи (отнво),бота си ръни перф,репаирва,слага в сташа (нищо)...Никакъв респонд от пикита!Направил съм всичко от-до по темата "k3cbot 2.134fix" в sticky-то..И пак няма,и няма,и няма..Някакво решение,ако някои успее да го измъдри,нека пише :).

А и м/у другото,да не ми се скарате,че не съм прочел ""Проблем: Бота ми не обира предмети.
Решение: Антивирусната ви блокира файла zoid.dll. Сменете софтуера или добавете файла в "Изключения" на програмата. (Пример:НОДз2)"" Както казах по-горе,с фреш уин съм и съм махнал АВ и фаиъруал,нищо не спира бота да си работи,просто пикета..Амиии,мисля,че е това -> дал съм всичките улики,надявам се някои да разгадае случея..
kade si
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

И ако кажеш от къде и кога си изтеглил бота който ти прави проблем...мисля,че ще намерим решение
....
NotAfraid
Newbie
Newbie

Провелил ли си дали вообще имаш файловете "zoid.dll", "zoid.ini" и "zpickit.ini" ?
Ако ги имаш и пак не ти върви правиш следното:
1.) Правиш папка в главната папка на диабло-то с име "Plugin"
2.) Слагаш файловете "zoid.dll", "zoid.ini" и "zpickit.ini" в тази папка и ги махаш от папката на K3C-а.

Ако пак не стане, свали си нов zpickit от тук
woodfist
Newbie
Newbie

Мики,изтеглих го както вчера,така и онзи ден така и днес,от този форум,в стики темата "кзц2.134..етц"А,Нот,мерси че се отзова луд,но и по твоите начини нестава.. сеим**т.Пак никакъв проблем с ръна,но просто явно не обича да събира..
kade si