d2jsp неиска да логва

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
sicfactory
Newbie
Newbie

Оправил съм настройките на бота (ще ръня Контесата) давам "старт" пуска се диаблото зарежда до менюто и така остава. Данеби да има още някаква допълнителна настройка за логването ?

Пробвах и направих стартера на автостартер. Този път натиска на батълнет избира си Дриминг , после пак натиска и избира Дриминг, после пак, после пак - не сам се занимавал да видя в продължение на какво време ще го прави, но според мен трябва се пипне още нещо по настройките :mda:
sicfactory
Newbie
Newbie

Моля ви кажете как да направя сам да влиза с автолоадера.

Аз бота го пускам ама през д2жсп.ехе но от там аз трябва да си вписвам парола и акаунт... влизам в играта и бота започва да ръни и след като избие зададените босове спира и аз трябва да изляза от играта и а направя нова.

Искам просто да действа като абот или к3ц... сам да логва и да си прави игрите...
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Нищо не разбрах кво си правил ... ето ти снимка с настроики . :mda:
http://prikachi.com/images.php?images/237/2367237F.jpg

Дано ти помогне . :)
sicfactory
Newbie
Newbie

Много благодаря ! :D

Мисля, че проблема ми е бил в тези настройки в долния десен ъгъл - и по-точно мисля че е от това СКИП ТО БНЕТ.

Сега си върви идеално.

Последен въпрос. Нали попринцип този бот не е съвместим с ГОД, но четох в няколко теми, че някои хора са си го направили с год. Ако може някой да сподели как да го настроя с ГОД ще съм му много благодарен :)
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Интересно как са пуснали год на този бот :D
Дай линк да видим и ние :mda:
....
sicfactory
Newbie
Newbie

В енда от хилядите теми за д2жсп енид беше споменал ,че си го е направил да използва год...