Baal бота се бави

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
toncheto
Newbie
Newbie

Имам един въпрос: Как мога да направя Баал бот-а да бъде малко по-бърз. Например като стигне "Трон ъф Дестръкшън" и преди да влезе при миньоните се спира и бие, и чак тогава влиза и отваря портал. Пробвах да сменям скриптовете на Yamb, ама не намерих такъв, при който да не спира там. Помогнете моля
Darkman
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Има опция we are struck some place ,т.е. когато се телепортира се среща с група,която примерно ти срещаш някоя вечер прибитайки се от дискотека с няколко малко повече пили пичове и се задръства опитвайки се да ги "избие" да се оттърве от тях и се появява този проблем.Коригира се сам,просто се среща понякога и при мен.
Нещо като задръстване...
NC-Abuse
Newbie
Newbie

Според мен няма такова нещо като "запъване", защото не може да избяга.
Ако героя е паладин пък още по малък шанс това да се случи, тъй като 99% от тях имат макс блок и много лесно ще избягат от тъпла чудовища.

Смени версията на бота.. Ако си свалил d2jsp core v0.50.24 значи яко си се прецакал.
Новата ветсия (core) на d2jsp има + един куп екстри, което го прави много по-бавен, така че ако си с него те съветвам да го смениш.

Лично аз до сега никога не съм пускал баал бот, но съм бил в игри правени от бот и нещо подобно никога не се е случвало.
toncheto
Newbie
Newbie

И аз съм вдигал с други ботове и забелязвам, че те вървят много по-бързо. А моя не запъва, то винаги си бие тези чудовища. Прегледах Баал скрипта и се опитах да променям нещата в него, но пак не става. Може ли някой да даде линк към бот, който е от по-старите версии, или такъв който да върви по-бързо. Иначе моя бот го свалих от линк от форума, от темата "Как да "подкараме" D2JSP на Windows 7-Дискусия"