k3c bot проблем

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
absent_1
Newbie
Newbie

Значи всичко си е на 6 обаче реших да си дигна 2-ри паладин и да пускам и него ( защото забелязах в конф. фаила ,че може 8-9 бота да се пуснат ) и до тук всичко ок обаче когато стартирам първия тръгва си всичко е добре стартирам и втория и пак всичко е ок обаче след 1-2 ръна парвия бот излиза от играта и влиза наново все едно спирам бота и го пускам пак ... \( и така на всеки 2-3 ръна първият бот които съм стартирал излиза от играта и влиза на ново и само ми се показва по екрана през 1 мин ,че се логва на ново ( стартирам ботовете от 2 отворени к3ц защото от 1 непише ацц и пас на втория , паладините са в различни ацц и съм с "d2 loader" )

Моля помогнете как да го оправя да си бият и двата бота едновременно без да дропи 1-вия през 1 мин . \(
Marin
Newbie
Newbie

От един и същи акаунт ли са ако са затова става така :)
Headstrong
Newbie
Newbie

absent_1 wrote: ( стартирам ботовете от 2 отворени к3ц защото от 1 непише ацц и пас на втория , паладините са в различни ацц и съм с "d2 loader" )

Моля помогнете как да го оправя да си бият и двата бота едновременно без да дропи 1-вия през 1 мин . \(
Гледай че човека е писал, че са в различни ти си писал да не са в 1 ацц чети хубаво. Аз несъм имал този проблем немога да помогна ..
absent_1
Newbie
Newbie

HeadStrong а ти как ги стартираш от 1 к3ц цакаш да пуска и 1-вия и 2-рия или отваряш и 2-ри бот да псунеш втория от там ?

Ако някои друг знае или може да помогне моля пишете по темата \(
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Проблема може да е в самия бот . :mda:
Ето един работещ бот пез проблеми .
http://dox.bg/files/dw?a=f9e8bfa2d0
Или прекалено много лоадери работещи да има влез в Task Manager ( Ctrl+alt+delete ) Processes и спри всички диаблота . :)