d2jsp eldrich problem

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
absent_1
Newbie
Newbie

Значи свалих си от готовите ботове защото е доста сложно поне според мен да си наглася чист д2жсп за определен герои . Та проблемат е в това ,че съм свалил готов д2жсп елдрич бот и след като с 1000 зора премина етапа на "Unknown Game Version" и успея да подкарам самия бот линг сорса ми влиза и пише това " d2jsp : Script does not exist. " http://img31.imageshack.us/i/88443162.png/
Та дори след това сорса отива до елдрич убива го . Да де ама като го убие и до там не обира дроп гардовете го убиват и си седи умрял даже с часове.
Някакви идеи какво трябва да променя за да не пише ,че скриптът липсва . И просто да си ръни нормално :mda: \(

И ако няма да стане така даите линк да сваля чист д2жсп и посочете моля каде е тоя конфиг. фаил на които се променя кои бос да бие и с каква магия и ако може какво още трябва да се промени за да бие елдрич линг сорката ми . Този бот е един от наи сложните за нагласа а от всички теми които изчетох никоиа не обяснява какво точно се прави .. :punish: