follow bot голям проблем !

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
headless94
Newbie
Newbie

Прегледах толкова много теми по случая , приложих всичко което бяхте предложили но все още имам същия проблем . Когато стартирам аутод2йсп на follow bota прави игра влиза в нея и ми изписва "No character config file found " и "Can Not load library " и ""Script does not exist ". Аз съм на windows 7 прочетох темата по въпроса , направих каквото бяха написали но без резултат . Диаблото ми е инсталирано не просто резархивирано .Нямам плугин папка. Моля за съвети . Мерси предварително .
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Смени конфлигта :nenormalniste:
headless94
Newbie
Newbie

кои по точно и кое да му сменя ?
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

В папката със config файловете на всичките ти ботове ( D2jsp ) сменяш само файла, с който ти дава този еррор. Теглиш друго д2жсп и от него си го копираш само, преименуваш и си го пренастройваш.
По ясно не мога да ти го обясна...
headless94
Newbie
Newbie

Добре, видях кои фаил е проблема но във него не виждам какво трябва да настроя . Фаила е D2JSP Follow bot WIN 7\scripts\bots\YAMB.d2j .Ако може да ми кажете дали има някакви настроики в него ? \(
Darkman
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Сменяш самият конфиг файл на бота

Примерно:

YAM_Config_Името на героя,който се намира в конфиг папката на Йамб'а.

Пробвай да го заместиш с друг и кажи дали продължава да ти дава грешка.
headless94
Newbie
Newbie

ок смених го обаче ерора все още е сущият "Character config file not found " .В момента сум с компиутър с уиндоус XP . Ако имате идеи и за него ще съм ви благодарен