имам проблем с d2jsp бота

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
MastaG
Newbie
Newbie

\( нешто дава че трябва да стартирам играта първо, а сам я стартирал 2 пъти. Какво сам пропуснал или сгрешил. Благодаря предварително за помошта ви. Бота е готовия от форума!
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Понеже не съм Джони Уишноун ( Медиум )
Да отгатна, какъв ерор дава, с каква Опер. Система си и какво си направил и какво не си.
Разясни малко... ( ако може да е на разбираем език... нищо, че пишеш на БГ да са смислово свързани ) и ще ти помогнеме. :)
drek
Full Member
Full Member

Значи първо имаш ли лоадер , защото доколкото разбирам от поста ти нетръгва защото има вече съществуващ процес(най-добре както човека по горе каза даи някакъв скреен)
И 2ро направил ли си всичко както е написано в темата за готови ботове (копиране на фаиловете в систем32 ??)
rakoto
Newbie
Newbie

извинявайте ама имам ... не точно проблем ама ме дразни . Всеки пат като тръгне бота стъква на Gateway и само на тва стои и ако не му дам ръчно Battlenet ше си стои само на Gateway та мога ли по някакав начин да го накарам да спре. Btw дал съм му като опция да скипва към battlenet направо и за тва нз :P