k3c проблем !!!

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
delev97
Newbie
Newbie

Когато пусна бота влиза в ацц всичко си върви но когато отиде да говори с hratli излиза от диабло-то някой да е имал такъв проблем ? :mda: :mda:
И как мога да го оправя ? :( :( :secret: :secret: :mda:
Awakening
Dreaming Friend
Dreaming Friend

delev97 wrote: Когато пусна бота влиза в ацц всичко си върви но когато отиде да говори с hratli излиза от диабло-то някой да е имал такъв проблем ? :mda: :mda:
И как мога да го оправя ? :( :( :secret: :secret: :mda:
Попринцип мисля че на всеки к3ц-бота му като говори с hratli излиза от играта и прави нова в която почва да ръни :)
delev97
Newbie
Newbie

При мен не е така отива говори с нея и излиза от Диаблото От Diablo2.exe
delev97
Newbie
Newbie

Няма ли някой да ми отговори ?
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Най-елементарното, сложи ново к3ц, виж нещо по диабло-то да не си омазал или антивирусната да е изтрила "грешния" файл.... или пък нещо по настройките за папка(директория), кое Екзе да ти зарежда, да не си объркал, пробвай нещо от мап хака да не е или года.. ( малко е невъзможно, но не винаги е така ) Ако не тури е реинстал на Д2-то... Пробвай с друго к3ц, от друг сайт или друга версия, а също така пробвай ти лично в играта да говориш с хралти, ако треа си мини куестовете в 3-ти акт... нещо да не ти бъгват самите герои... ( това последното ми е малко нереално, ама с тия ботове... очаквай неочакваното )
delev97
Newbie
Newbie

Сега имам друг проблем бота си върви всичко е ОК обаче понякой път крашва и пак се получава същото отива до хратли говори и го изхвърля
Как да го направя да не крашва? бота не умира има макс фире рес и много лифе
Ако знаете решение на проблема пишете тук. :secret: :secret: \(

Междудругото аз съм с антивирусна Avast ако има значение. :mda:
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Сигурно антивирусната ти засича нещо не как треа и го трие, или част от него... така че да не го счита за вирус и го прецаква скрипта... така го нарека... Мисля, че е от това. Виж в аваста в скенера на настройки(опции) трябва да имаш едно "изключения" и там задай направо цялата папка с Д2 или директория... зависи как си, за да не ти закача нищо :)
hofter
Newbie
Newbie

При мен антивируса блокираше zoid.dll i k3cbot.exe провери , а ако не ги блокира просто разархивирай наново к3ца ...
p0rn0
Newbie
Newbie

имам 1 проблем с бота .. значи сичко е ок .. пускам го пише паролата влиза в героя прави игра и като влезне започва да се движи само надясно и си гледа мана .. плс помогнете
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

А е даите кодовете на основите или някаф линк ако има някаде цхе не пребират кецовете \( \( \(
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Вие не разбрахте ли, че при консолите основи не падат... или ако паднат шанса е се едно на улицата да си намерите 100 лева...... Аз съм вадил от к3ц една единствена основа за половин година и то не беше, кой знае каква...
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

кодовете качи човек не ми са обесняваи :mda:
dr0m
Hero Member
Hero Member

С т'ва селско поведение предлагам никой да не му помага на въпросния...
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

jepeto wrote: кодовете качи човек не ми са обесняваи :mda:
1:Както ти каза BnC-To,при консулите основи не падат
2:Спазвай добрия тон за да не те боли главата
3:ТИ НЕ МОЖЕш ЛИ ДА НАПИшЕш В WWW.GOOGLE.BG "D2 ITEM CODES"????
^^^^^^^^^^
^^^^^
(Press here!)
....
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

Сори за грубоста ама все пак исках кодове... процхел сам достатацхно за к3ц следя си ботовете падат основи на ден поне 1 туи че на пича не му е падало.....
Пак са ИзВиняВан ЗА Грубия ТОН :secret: :secret: :secret: :secret: :secret: