Follow Bot Problem..

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
woodfist
Newbie
Newbie

ОК,възникна следният проблем..Както си разцъквам и изведнъж ми скимна да пусна фолоу бот към някой друг..Както и да е,намерих си и така..След това започна конфигурирането на бота..Направих това,направих онова,направих всичко както се казва,1 към 1 от сайта.. то не беше system,~32..etc.Но 1 не разбрах.. от 3 различни дяблота,как може с ни 1 да не тръгне?При всичките 3,1 и същ error - Малка табелка около 2.5-2 см. на която пише Error 998,е ходи го разбери? :nenormalniste: Моля без въпроси отностно - това направил ли съм - онова направил ли съм..Всичко ми е 1 към 1 от сайт (Нямам фиревалл да..)Ок,вие сте на ред :P.
kade si
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Направил си всичко, както трябва, еми тогава защо пишеш ??? Направил си го, следователно нямаш проблеми.... Нещо изпускаш.... иначе няма как да не ти тръгне, разбраш го нали :)
С какво О.С. си ?
Кракваш ли бота ?
Конфигите на героите, нещо да не изпускаш ?
В самото Ауто Джсп, всичко правилно ли задаваш ?
Качи някой друг снимков мат`риал.
woodfist
Newbie
Newbie

Съмнява ме но щом казваш..1- хp'64,2-конфингите сичко 6 (до колкото пише в сайт)3- Е тука вече незнам кое е правилно кое не е.. Има и линк към аутод2-то..
kade si
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Хахаха, добре си я надробил.
Така да почнеме от начало, ацц, пасс добре, номер на героя, добре.
Starter Script: autostarter - това ти е конфиг за самия бот.
Default Script: bots/YAMB.d2j -това ти е конфис за Бр бот... Да бие баал.
И това с реалма си го оправи на най-горното да ти седи - U.S West. и мисла, че ще ти е окей, ако и всичко друго ти е наред :) - това ти е кой Реалм да избира, най-горния като дадеш автоматично щи избира най-горния в избора на реалм. Най-добре е само Дреаминг да го оставиш.... И те съветвам да тикнеш и отметката на Minimize D2 ot start и Use d2 window mode, по-малко ще ти товари пс-то и щи лагва.
woodfist
Newbie
Newbie

Добреа,всичко както каза направих..смисъл явно нее много,сравних всичко,сичко 6..Остана проблема с еррора :D,ето и пик..
kade si
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Нещо не си направил, разбираш ли, приятелче..... Няма вариант да не ти тръгне, ако всичко ти е окей, кракна ли бота ( това със сиди кея ), сложи ли файла джс32 в систем и систем 32, направи ли конфиг файл с името на героя в бота.... Дреаминг реалма регна ли го ( пуснал ли си рег. файла за дреаминг или гейуеи едитора... ) .... Няма вариант да не ти тръгне разбираш ли.... Задал ли си правилно препратката от Диабло > директориите в Ауто ДЖС-то... и стартирай бота прес Ауто ДЖС-то.... Д2 Лоадер, ако нямаш, махни отметката.
woodfist
Newbie
Newbie

Добре..След малко ще изтегля друго диабло да пробвам с него,щото явно в д2-то ми е проблема,а ако не стане с него следователно ще е от уиндоуса..Та така де.. довечера ще дам резултат..
kade si