ТЕМА ЗА БЕЗ ПРОБЛЕМНО ПОЛЗВАНЕ НА D2JSP БОТОВЕ!!!!

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
r1k0
Jr. Member
Jr. Member

Тайкато видях, че доста хора не могат да немерят решение на проблема еррор 998 версии проблеми и така нататак. Значи мога да кажа като тръгвате да си правите бот трябва:

1. Unistal Diablo II // инсталирвате го след това на ново пачвате и т.н
2. Теглите ГОТОВ бот от тук topic2007.html
3. Четете внимателно обяснението как се работи с бота и как се настройва за да няма излишни вапроси.

Моля без да притеснявате с излишни теми и "спам" защото както виждам админите почнаха да се изнервят. Друго решение на ерори в д2жсп ботове освен точка "1." няма. Приятна игра :)
petrov
Newbie
Newbie

Е тоя бот е старата версия и е фулл с еррори :D , да започна ли да ги изброявам или всеки изтеглил го ще се убеди :)
r1k0
Jr. Member
Jr. Member

petrov wrote: Е тоя бот е старата версия и е фулл с еррори :D , да започна ли да ги изброявам или всеки изтеглил го ще се убеди :)
да се убеди същото което аз направих го написах в форума пуснах бота работи 100% тайче замълчи не поствай излишни постове :)
petrov
Newbie
Newbie

Бе той , че си работи , работи , ама на 20-тия рун CRASH отделно през две игри различни еррори излизат в лога.
И кой си ти да ми казваш да мълча , споделям мнение и опит , дръж се прилично \)
Deen
Newbie
Newbie

r1k0 wrote:
3. Четете внимателно обяснението как се работи с бота и как се настройва за да няма излишни вапроси.

Друго решение на ерори в д2жсп ботове освен точка "1." няма. Приятна игра :)
Не съм съгласен с теб, от регистрите се добавя патх нейм и се оправя проблема с "Cannot find install diablo 2 path..." :)
Alex
Dreaming Friend
Dreaming Friend

r1k0 wrote: Тайкато видях, че доста хора не могат да немерят решение на проблема еррор 998 версии проблеми и така нататак. Значи мога да кажа като тръгвате да си правите бот трябва:

Моля без да притеснявате с излишни теми и "спам" защото както виждам админите почнаха да се изнервят. Друго решение на ерори в д2жсп ботове освен точка "1." няма. Приятна игра :)
Толкова и разбираш от ботове. Ботовете дадени в форума са с доста стара версия, а проблема с cannot find Diablo II path се оправя от регистрите за 1 минута работа. 'Моля без да притеснявате с излишни теми и "спам" защото както виждам админите почнаха да се изнервят' Тука долавям, че се правиш на администратор.
sp0tt
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Може ли някой да обясни как да го оправя това от регистрите? Не ми е пречи, но не знаех, че може да се оправи :)
Alex
Dreaming Friend
Dreaming Friend

sp0tt wrote: Може ли някой да обясни как да го оправя това от регистрите? Не ми е пречи, но не знаех, че може да се оправи :)
Start menu -> cmd -> regedit -> HKEY_CURRENT_USER -> Software -> Blizzard Entertainment -> Diablo II -> New -> String Value

Name: InstallPath
Type: REG_SZ
Data: тук пишеш директорията на Diablo II
Пример
Data: D:\Diablo II\
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

petrov wrote: Е тоя бот е старата версия и е фулл с еррори :D , да започна ли да ги изброявам или всеки изтеглил го ще се убеди :)
Точно аз съм със същия скрипт, който лично съм преработил и бота ми ерор не дава, освен, ако не го спра лично аз, или сървера не се срине.... Прави по 30-40 часа рунове без ерори, особено водача...
Edit: понеже не можете да си ги настройте и за това всичко ви е бъгаво, защо при вас дава ерори, а при мене не ?!?
r1k0 wrote: Тайкато видях, че доста хора не могат да немерят решение на проблема еррор 998 версии проблеми и така нататак. Значи мога да кажа като тръгвате да си правите бот трябва:

По твоя въпрос, като ги мързи да помислат малко логично, да изтрият 2-3 файла и тогава да прават каквото и да било, е нормално да им изпише 10 различни ерора, аз когато си преинсталирах уиндоуса преди 4-5 дена, точно за една минута си настройх бр бота.
Диабло, преинстал а-у... пачове и тем подобни, мотаят се 10 часа, да изтеглят диабло - 2 Гб, вместо да изтеглат за 700 мб на Папи, от замундата... и да сложат един Инстал Пат в регистрите за 10 секунди... и да спестат, пачове, кракове и етк....
А ЗА ДА НЕ ВИ ДАВА - ГРЕШКАТА С ИНСТАЛ ПАТ, КОГАТО ИЗТЕГЛИТЕ ДИАБЛО 2, ТАМ КЪДЕТО Е ИЗТЕГЛЕНО, ТАМ СИ ОСТАВЯТЕ И ФАЙЛА, ЗАЩОТО САМИЯ УИНДОУС ТАМ СИ ПРАВИ ДИРЕКТЕН ИНСТАЛ ПАТ, АКО Е В d:/GAMEs, ТАМ СИ ГО ОСТАВЯТЕ.. ИНАЧЕ ЩЕ ВИ ДАВА ТОЯ ЕРОР...
Едит: Хайде живи и здрави... :)
sp0tt
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Alex благодаря :)