d2jsp question

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
Ledze
Jr. Member
Jr. Member

момчета и момичета искам да попитам дали има някакъв вариант да направя барба ми да каства werebear от beasta ? за d2jsp говоря
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Няма как да кастне магия, която самия барб я няма като умение... което той сам е дигнал...
Схващаш смисъла на къде бия ? все едно сорката или паладина да каства спиритче от хотото....
Alex
Dreaming Friend
Dreaming Friend

BnC4aDeL wrote: Няма как да кастне магия, която самия барб я няма като умение... което той сам е дигнал...
Схващаш смисъла на къде бия ? все едно сорката или паладина да каства спиритче от хотото....
Ти хем не разбираш хем се обаждаш. Възможно е разбира се, но си трябва доста преписване на няколко файла.
Ledze
Jr. Member
Jr. Member

димо брат същата работа като телепорта се 1 да нчма други герой освен сорките с тп ... според мен може.Алекс ако може хелп : ще съм задълже
dr0m
Hero Member
Hero Member

Хмм, Димо, наистина!Тогава как паладините ползват енигмата като телепорт?Може би няколко часа ( 1 - 2 ) игра с текст файловете и ще си готов :).
Ledze
Jr. Member
Jr. Member

Та...Някой има ли си на идея , какво трябва да се пипне ? аз пробвах в YAM_Config-a и не става...Ако може малко хелп
dr0m
Hero Member
Hero Member

С гугъл не пробва ли?
Ledze
Jr. Member
Jr. Member

се пак ако има някой,който се е мъчил...може да покаже какво е направил , както и да е благодаря ви за помоща, сам сще си го мъча
Eon-bg
Newbie
Newbie

Според мен трябва просто на този ред

Code: Select all

XP_BarbAttack=151\
промени цифрата на 228, това е Wearbear Ако стане пиши да разберем :)
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Eon-bg wrote: Според мен трябва просто на този ред

Code: Select all

XP_BarbAttack=151\
промени цифрата на 228, това е Wearbear Ако стане пиши да разберем :)
Няма особено логика...това е скила с който да атакува а не скила който да кастне 1 път и евентуално да рекаства като БО,холи шилд на паладина и прочие...
....
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Тва няма никаква логика. Сменяш му скила за атака на "warebear" и ОК, но обаче като тръгне да прави recast, кво става? "Your connection has been interruped."
Ledze
Jr. Member
Jr. Member

не ставаше , пробвал съм :)