d2jsp follow bot

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
EternalFear-
Full Member
Full Member

Значи.. когато пусна d2jsp с паладин (паразит) , първите няколко руна около 4-5 си беше добре. Сега започна секи път като влезе в тп да црашва? Другите херота които ги пускам няма проблем, само този. Пускам по 1 херо . не пускам по повече .. какъв може да е проблема? ползвах търсачката, но там са които пускат по повече а аз пускам само 1..

edit: sega crashva po 2 nachina : purvo nqkoga crashva kogato vleze v tp , a sega vidqh che crashva i sled kato vleze v tp-to toi stoi samo tam do portala , puska si negovo tp otiva v grada tochno 10 sekundi sled kato e vlqzal i crashva?
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

И при мен го прави това за съжаление...какво ли не опитвах ама поне съм спокоен,че не съм единствен. :D
Ако някой знае как да се оправи-да сподели (kisss)
....
EternalFear-
Full Member
Full Member

Хмм.. някой знае ли, защо Leader-а като пусне тп u моя херо също пуска, отива в града и изчаква leader-а да влезе, тогава бота крашва? не влиза в тп когато леадера , а крашва тогава....................Това е проблема мисля .. ако не пуска тп няма да крашва предполагам . моля ако някой знае да помогне :X..
бота е паладин и е паразит ( стои до портала без да бие ) .
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Когато е паразит се прибира в града щом водача отиде до града...направено е с цел да не би случайно паразита да остане сам и да го убият
....
EternalFear-
Full Member
Full Member

Хм, на мен това е бил проблема. Сега го направих да бие заедно с другите и не крашва. :)
banana
Newbie
Newbie

начи нямам този фаил name или пражя др сичко както е и не стажа пускам от autod2jsp и там ми излиза 1 прозорец старт глупости и ништу нз ваобщте
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

ние и толкова не знаем...
....