Балл бот някой да ми помогне?

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
r1k0
Jr. Member
Jr. Member

Ако може някой да си даде скайпа който разбира от баалбот + ФОлоу защото сичко става напрвил сам го обаче незнам как да настроя фолоу бота да флиза в игрите на сорсата сега е на нормал палата неиска да флиза в бр на сорсата да му дига докато ида да се наям примерно ще дигне 3-4 лвл и така ако може някой да обясни подробно или да си даде скайп за тийм виуер. Чакам за постове :С

// Leecher module.
//YAMXXP.push("Blizz-Lady")\

// Follower, enchanter, bo script
//YAMXXP.push("")\

това е конфиг файла на фолоуера демек хамердин

// Leecher module.
//YAMXXP.push("")\

// Follower, enchanter, bo script
//YAMXXP.push("Rogue-Trooper")\

това е на сорсата.
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Пич,вземи се порови малко в този форум...напрегни си сивото вещество.Поразгледай бота.Използвай речник да си превеждаш...ако ти се казва винаги на готово кога ще се научиш какво се прави с тоя бот?Винаги ли някой трябва да ти дава акъл?Ами като си легнеш някой ден до жена си...нас ще ни викнеш ли?Така,че за такива елементарни работи не задавай тъпи въпроси (без извинение!)!
А колкото до TeamViewer ...не мисля,че е оферта някой да ти рови из комп-а.Така ще ти отмъкне паролите на акаунтите,че няма да разбереш от къде ще ти дойде.
Приеми това цялото като един съвет с най-добри чувства :)
....
dr0m
Hero Member
Hero Member

Мда, мики е прав!Ако бота беше написан на някакъв компютърен език дето не си го учил - добре.Ама в днешно време всички учим английски, а бота е точно на английски написан :).
r1k0
Jr. Member
Jr. Member

TheExorcist™ wrote: Пич,вземи се порови малко в този форум...напрегни си сивото вещество.Поразгледай бота.Използвай речник да си превеждаш...ако ти се казва винаги на готово кога ще се научиш какво се прави с тоя бот?Винаги ли някой трябва да ти дава акъл?Ами като си легнеш някой ден до жена си...нас ще ни викнеш ли?Така,че за такива елементарни работи не задавай тъпи въпроси (без извинение!)!
А колкото до TeamViewer ...не мисля,че е оферта някой да ти рови из комп-а.Така ще ти отмъкне паролите на акаунтите,че няма да разбереш от къде ще ти дойде.
Приеми това цялото като един съвет с най-добри чувства :)
дайте ми темата поне да я разгледам защото немога да я открия... и немога да ви разбера кфо ми се прайте 1ния на остроумен другия мазник ... след време ще легна до жена си е ще легна но не в компютъра а в спалнята ми няма да е виртуално тайче несе занимавай с мен просто искам помощ немога да открия темата.

EEDIT: izvinqvam se nesam poglednal hubavo > post23119.html#p23119 < dobre si go obqsnil mislq che shte se opravq
r1k0
Jr. Member
Jr. Member

да обаче пак имам проблем правя точно каквото пише аз си пускам бота ,но като флезне в диаблото не чака примерно за игра или нещо от сорта ами тои хоства а трябваше да флезне при сорсата тя да ходи и тои с нея да дига ... объркан сам моля помощ
dr0m
Hero Member
Hero Member

Ми то има опция да бъде паразит.Ти си го направил като втори главен.
EternalFear-
Full Member
Full Member

Винаги, когато бота влезе в играта си прави game , и изчаква леадера които следва бота да го повика. Т.е. след като си направи game изчаква докато не го повика леадера....................... ако не си разбрал ..... ГГ.
r1k0
Jr. Member
Jr. Member

EternalFear- wrote: Винаги, когато бота влезе в играта си прави game , и изчаква леадера които следва бота да го повика. Т.е. след като си направи game изчаква докато не го повика леадера....................... ако не си разбрал ..... ГГ.
виждам сорсата му уиспва в коя игра да флезе самоче ... нефлиза ами сам си прави дай скуп да се разберем?
EternalFear-
Full Member
Full Member

Нямам думи. Как може да не се оправиш , след като следваш всичко вписано във форума? Аз се оправих без проблем. Имаше само някакви крашове, но се оправих. Айде като влезеш в Diablo II и пуснеш бота , когато сорсера whisp на другия дай "М", и "Принт Сцреен" , и дай една снимка да видим ? Искам да видя как сорса вика паладина ! ЛоЛ!
r1k0
Jr. Member
Jr. Member

EternalFear- wrote: Нямам думи. Как може да не се оправиш , след като следваш всичко вписано във форума? Аз се оправих без проблем. Имаше само някакви крашове, но се оправих. Айде като влезеш в Diablo II и пуснеш бота , когато сорсера whisp на другия дай "М", и "Принт Сцреен" , и дай една снимка да видим ? Искам да видя как сорса вика паладина ! ЛоЛ!
добре дай си скайпа да ти покажа какво правя и да ми покажеш как да го оправя сичко наново ще направим двамата за да сме сигорни :rolleyes:
поправка: ако може дай темата с която си се оправил аз мисля че е тази от "Готови Ботове" ?
r1k0
Jr. Member
Jr. Member

добре оправих се ... сега пък друг проблем като направя 2та бота си работят сорсите 1та е води другата флиза в портала дигат си самоче на найт има имунт колд и реших да метна 1 паладин ... слагам го но нещо се разваля и нейска да пише парола. Немога да се оправя :С
EternalFear-
Full Member
Full Member

Пусни d2jsp , click на херото , после edit и там където пише "Starter" , го направи на "Autostarter" !!!
r1k0
Jr. Member
Jr. Member

е как да те разбера за кое говориш като са няколко ? http://img838.imageshack.us/f/71086107.png/

неразбрах дали - autostarter.d2j или да сложа отметка на Autostart d2jsp
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Точно както си го направил :) така треа да е :)
r1k0
Jr. Member
Jr. Member

BnC4aDeL wrote: Точно както си го направил :) така треа да е :)
да ама като го пусна ми прецаква и сорсата която е водя на бал да и вдигам ... иначе лидера си бие ама като адна и паладина и фолоуера >сорс> неиска да пише пароли етк ..
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

По това, което виждам на снимката.. в полето за ацц и пасс, напиши ацц и пасс и може и да стане :D :D
r1k0
Jr. Member
Jr. Member

офф боже ако ти си толкова малоумен аз несам разбира се че попълвам ... пфф (fubar)
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

А ти за някъв умник ли се смяташ, където един бот не можеш да настройш като хората? Щом не ти тръгва бота, значи си осрал нещатата някъде. Решението е триеш и правиш на ново.