имам проблем с абот голям

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
andrei88
Newbie
Newbie

пуснах си абот и вървеше добре излезнах на кафенце и като се върнах останових че не може се логни героя в играта като дам креаит гаме минават 20 сек и излиза .....
пробвах да влезна с муле влиза без проблем от същтия акаунт незнам кво е станало
някой да ми каже ако е чувал за подобно нещто и да даде савет :)
EternalFear-
Full Member
Full Member

1. Дал си доста оскъдна информация ...
2. Щом бота е вървял в началото , какво е станало по късно ? Имам предвид , защо е спрял да върви ...
3. Сложи бота 1 акт hell ...
4. Да не би да е дало " Failed To Join Game" ?
andrei88
Newbie
Newbie

абе нямам хел човек на нигхт маре съм и незнам какво е станало казах че отидох на кафе като се върнах не ме пускаше в игри зарейда 1 мин и после лефта от акаунта прави нов опит и така нон стоп .......
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

andrei88 wrote: абе нямам хел човек на нигхт маре съм и незнам какво е станало казах че отидох на кафе като се върнах не ме пускаше в игри зарейда 1 мин и после лефта от акаунта прави нов опит и така нон стоп .......
Ц ц ц ц ц....и к'о прай'м с'я?
Само не ни бий,моля те \(
....
EternalFear-
Full Member
Full Member

Опитвам се да ти помогна , но нищо не ни казваш. Бота ти зарежда 1 минута и те изкарва. Еми ок , знам какъв е проблема.
andrei88
Newbie
Newbie

тнкс ама аз си дръпнах ново диабло и сега върви :) един фр ми хелпна да се оправя тнкс