Въпрос отностно Abot. : )

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
Nathan
Newbie
Newbie

Здравейте,
Прегледах файловете и темата за А ботът, но неможах да разбера как може да се направи да не ти пипа определени редове за няколко скилъра и анихилиус? :)
Поздрави, Nathan.
dr0m
Hero Member
Hero Member

Определени редове - не може.Може само цлеия инвентар. Поне моя Абот е така.
Nathan
Newbie
Newbie

Здравей,
Добре трябва ми поне анихилиуса да стой какво да направя? Понеже без него немога да си нося предметите а и имам по-ниски ресисти и правя по-малко дмг кажи ми как става? :)
Мерси..
ЕДИТ. В ини файла на А ботът намерих
\Reserved Columns for charms
ReserveCol=0
и го направих на
ReserveCol=1
Предполагам 1 ще е да не маха чармовете да им пази място а 0 да ги прибира в инвентара поне така си мисля?
Както е с ЕС-то. :)
EternalFear-
Full Member
Full Member

ReserveCol=0
и го направих на
ReserveCol=1

Ако е 1, една колонка (демек 4 квадратчета) от дясно наляво можеш да си слагаш итеми. Можеш да го напраBиш на 3-4 това ReserveCol, и да сложиш чармове. Но от дясно, наляво.
Nathan
Newbie
Newbie

Да ясно, но не ми трябват други освен gheed и annih понеже тя няма ресисти за огън андито и си пада бързо от А Ботът нали. :)
ЕДИТ: От време на време ми влиза пак с акаунта и паролата наново на какво се дължи?
ЕДИТ 2: Да не е от това?
Image

Uploaded with ImageShack.us
ЕДИТ 3: А не сега ми стана 4/4 и пак ме логна на какво се дължи това логване ?
ЕДИТ 4: Мисля, че е от Create Delay-a изчакването и реших проблема нали постоянно си в някоя позиция в линия да изчакаш да ти направи игра това ще се оправи ли? :)
EternalFear-
Full Member
Full Member

Както виждаш, имаш 32 Successful и 0 failure. Това за 22 минути е добре.. не обръщай внимание на другото. :)
Това където ти влиза от време на време пак с акаунта.. от това "Line" може да е.
Nathan
Newbie
Newbie

Еми сега героя ми стана Failed to join game..