тва опр му има нещто на тоя абот

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
andrei88
Newbie
Newbie

ае вчера писах тема за него днеска пак свалих си от замунда заради бота диаблото на дреам заштото старото ми диабло не ми пускаше майн героя в играта (пояснявам давам креат гаме и почва да зарежда ама не зарежда изобщто накрая пише фаелд жойн а гаме) ако някой каже не не давам информация достатачно мога кажа 4е само това знам аз си легнах да спа преди тва бота си рънише без проблеми някой да ми обясни всеки път ли щте става така имали сте такива проблеми и как сте ги оправили ?
EternalFear-
Full Member
Full Member

Сега е по ясно .. дава ти Failed То Join Game. Това го дава на почти всички хора... преди като не пусках ботове не го даваше, но сега започнах да пускам по 2-3 к3ц-та , 1-2 Follow бота и ми го дава и на мене. Оправя се при рес. Иначе не може да се оправи .. това е като буг..
andrei88
Newbie
Newbie

ами админа да направи нещто ддз ако тря сървара се реска на секи 2 или 3 4аса тва е мноо тупо не мога да си играя с героя заради тоз бъг аа може да вкара в саитаси рефрешваме геройте и да се оправят ддз се измисли нещто по въпроса
dr0m
Hero Member
Hero Member

Бреей " да се измисли нещо по-въпроса "...Отдавна е измислено, но пак ще мрънкате, че няма да може да пускате по 20к3ц бота и нямате време за рънене.Сега ще ти кажа решението, даже май са две - Или да е позволена само 1 конекция от 1 айпи или да се забранят ботовете.Ии още нещо - много си нахален :).
andrei88
Newbie
Newbie

щто съм нахален е тва е бъг който трябва да се оправи не да ми казваш лесните решения тва не е оправяне а измъкване след като някой се е захванал да прави сървар и иска сървара да е хубав и проспериращт трябва да оправя такива бъгове според мене най лесното решение сървара се реска на секи 1-3 часа по избор на админите реса отнема 2 мин автоматично като си го прави няма да има проблеми толкова 1 2 часа може да се изчака :) а ако работят по друго решение щте изчакам да си го доуправят :)
надявам се някой гм/админ. да кажи нещто по въпроса :)
благодаря :)
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Вие полудяхте тотално...какви ресове на ГС-тата през един-два часа??? АР Ю КРЕЙЗИ ?!
То така е най-лесно да седиш и да мрънкаш "Направете това,направете онова"
Като си толкова умен и знаеш-сподели с нас навежите...
....
EternalFear-
Full Member
Full Member

Рес на 1-3 ЧАСА ? :Д АХ_Xa0-xa-0x0-0-x0-x-0xa-0-00-x0-a0-x0x0-ax-0xa0-0-xa-0xa0x0-xa0ax-0a-0x-0xa0-axxa-0xa- нормален ли си BE ? Не казах, че това е bug, а НЕЩО КАТО BUG? ? Прави разлика . И admin-s are reskaite на 10 минс плс, bug-a е гаден a-0x-0ax0-xa0-0-xaxa-0xa-0xa-
andrei88
Newbie
Newbie

боже админа кво си се запалил толкова кво има да се прави ресче на сървара на 3 4аса место на 12 отнема 3 мин да се ресни дори и да не сте съгласни може малко по учтиво и културно да обясниш или да си кажеш каквото мислиш тука се коментират нещта който ги валнуват играчите тайкато съм такъв просто си казвам мнението обясни ми работите ли да оправите този проблем
или ощте не сте измислили решение ??
Ledze
Jr. Member
Jr. Member

положението ще си е такова , докато не се забранят ботовете.След като няма да слагат новата машина за класика , няма да се оправят нещата и ще има постоянно ревящи за този "failed to join game" : играите повече ръчно , ботовете пускаите само вечер като трафика е по малък и няма да има толкова еднотипни проблеми.