имам малко въпроси

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
spirol
Newbie
Newbie

имам малко въпроси за Follow бота нека някои които може да ми помогне да ми пише на скайп : spirol_92 :rolleyes: :rolleyes:
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Мило детенце...какви въпроси имаш та да не можеш да им намериш отговорите из форума...ние за какво пишем тук (във форума)?
За тоя дето клати гората?Поразрови се из форума из "Помощни приложения"...има описания като за хора които са умни ама малко....предполагам,че все ще намериш отговора който търсиш.А и другото което е,че някой като ти го настройва..ти няма да се научиш как да го ползваш тоя бот защото като ти се наложи да промениш нещо няма да знаеш от къде!
Моя съвет е да се роооовиш,роооовиш и да му свикнеш на бота ако мога така да се изразя.А ако случайно не намериш отговор на въпроса си...питай тук във форума за да има отговор на проблема който си имал и когато някой друг го има,да знае как да го реши...а не да е поредния ревнал "намерете ме на скайп бла бла бла и ми оправете бота"
....
spirol
Newbie
Newbie

1в. добре де оправих всикчко прочетено ОТ ФОРУМА и бота тръгва отива до ония каде се копува мерк и ми дава няква грешка а уш сам го го направил да не го копува и там си остава
2в. защо след като бота изпише TP UP тои не мърда от местото си което е застанал последно
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

1DT_UseMerc = false\ За да не кУпува помощник
2 Въведе ли името на водачд в Leaders файла?
....