ХЕЛП за д2джсп/каде бъркам

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
MastaG
Newbie
Newbie

1.цъка си на ладера жийда дреминг-а и излиза така отново и отново
2.след като ми писне да го гледам му цъкна ръчно на батъл нета, сам се логва на ацц-то и след тфа нито избира героя с които да бие нито прави игра
аре добри хора даите некакав отговор какво не сам напраил правилно

благодаря ви за отделеното време предварително
JusifySex
Full Member
Full Member

Имах същия пробмем в смисал това че вижда дреаминга и отново и отново го избира и ръчно съм циъкал да канектне но винаги е писал парола и е избирал герой..
Провери дали си направил чарпоста на героя както трябва
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Предоставям ти 2 линка, за да провериш първо какво си направил правилно и след това ако не успееш да се справиш ще се мъчим да ти помогнем с каквото можем:
https://dreaming-bg.com/topic1996.html
https://dreaming-bg.com/topic2315.html
MastaG
Newbie
Newbie

са като инж човек мога да следвам инструкции ама тоя бот /готовия на мики зех които е читав с изключение на това нещо/
лоадва д2 но натиска на гатеуей-я дет излиза прозорец с 2 опции за избор и 2-е дреаминг и това се повтаря доста време
след това ако избера сам батъл нет се логва ацц-то което трябва и край
чакам го да избере герой / че в това ацц има 2/ и нищо не прави, както и да е,айде избирам герой, след това пък игра не прави. ОК правя аз ръчно си правя игра бота си бие перфектно, но като приключи дадения рън неще да прави друга. Е тва не е бот то аз сичко на ръка си правя
Та се надявам някои които има подобен проблен и го е решил или знае как да реши моя да пише в темата
благодаря за търпението че доста съм писал :D
JusifySex
Full Member
Full Member

Аз имах същия проблем и го оправих като му махнах настройката да чака в чата и там да реагира на саобщението от водача
JusifySex
Full Member
Full Member

и ако можеш да качиш снимки на това как си настроил кофинга
MastaG
Newbie
Newbie

според мене конфига си е ОК ама нешто се бъгва за това че натиска не батъла а гатеъей-я
и има възмжност ако името на херото не се пише само на конфига и ливе уоч-а да не знам каде да го напиша
помош ора :D :angel:
моля ви се измислете нещо че ми писна да го гледам как цъка само на гатеъей-я а не на батъл нет-а и да земе да се логне и прае игри да бие и т.н.
MastaG
Newbie
Newbie

ОК значи опраих си проблема с логванеето до ацц, ама неще и неще да зареди херото което съм задал, единствено чрез конфига и ливе уоч-а /6тот в описанието само там е дадено 4е се по6е име на героя/
та добри хора кажете кво му е ся пък да му се неначуди човек /и кеца и Абота от раз тръгнаха а тоя 2 дена го мъча да повярва човек/ :D
пише: "Инвалид карактер селекшън, ор карактер скрийн таймед аут. Абортинг."
ХХХХХХХХХЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛППППППППППППП
МОООООЛЯЛЯЛЯЛЯ
JusifySex
Full Member
Full Member

А чарпоста на героя правилно ли си го направил ?
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

MastaG wrote: ОК значи опраих си проблема с логванеето до ацц, ама неще и неще да зареди херото което съм задал, единствено чрез конфига и ливе уоч-а /6тот в описанието само там е дадено 4е се по6е име на героя/
та добри хора кажете кво му е ся пък да му се неначуди човек /и кеца и Абота от раз тръгнаха а тоя 2 дена го мъча да повярва човек/ :D
пише: "Инвалид карактер селекшън, ор карактер скрийн таймед аут. Абортинг."
ХХХХХХХХХЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛППППППППППППП
МОООООЛЯЛЯЛЯЛЯ
С такова поведения няма да получиш много помощ...изтеглете си бота на ново или си намерете друг бот и пожторете стъпките 1:1 ...Не може 1000 човека да са се оправили с това опътване,а вие да не можете...НЯКЪДЕ ГРЕшИТЕ..намерете къде :)
....
MastaG
Newbie
Newbie

чарпоста на героя!!! не знам какво значи точно и ако може малко повече разяснение ще ти бъда нмого благодарен. и може би изпускам някаде нещо да дефинирам име на херото. аре ДжъстифайСекс раз4итам на тебе да дадеш точен отговор. че само ти не си писал шочни на ново
пък си ми и на късмет докат ти пишек тфа ми падна джах руне :D
JusifySex
Full Member
Full Member

на кое място в акаунта ти е героя тфа е
MastaG
Newbie
Newbie

не е май от тва ама се пак седи горе в лявия ъгъл
т.е. МастаКдървоЦ/MastaKtreeC/- горе ляво/героя за рънове/ и МастаХаммер - горе дясно
сички букжи са големи, съответно малки и не става май верно требе на ново да права сичко.
благодарско за помоща и вниманието.
JusifySex
Full Member
Full Member

май ти незнаеш за какво ти говора ...
MastaG
Newbie
Newbie

прав беше
моля модерите да махната тази тема че дори ме е срам от нея