Много Страненна грешка на d2jpg Разгледах но явно няма такъв пост

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
SpectalDancer
Newbie
Newbie

Здравейте.Искам да се консултирам с вас относно един проблем с d2jpg бота... т.е
При стартиране на игра бота ми тръгва . При команд "tp up" не използва тп настройката ми е нагласена [YAM_TPMsg="tp up"] . Второ - след края на играта бота излиза при команда "ng" , но не влиза в следващата игра не иска да влезне ... [Играча който води baal run ми е добавен в "friend list" -/f add "Acc" настройката да ме вика е направена YAM_WaitInChat=true\ ]
Това е от мен искам да ви кажа че преди да пусна този пост съм прочел всички постове в форума и се опитвам от 2 дена да го направя за това смятм че е наложително да се допитам до вас . Благодаря предварително !!
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Виж дали си нагласил - WaitForTp мисля, че така беше. 1-вото
Задал ли си водача в - Yam Leaders.
Бота не ти е нагласен на Нг да излиза от играта, 100 процента съм сигурен( като гледам как пишеш), а от думите не виждам къде пишеш, дали водача ти wispva, за да влезеш при него.
SpectalDancer
Newbie
Newbie

WaitForPortal=true\
Бота ми е нагласен да излиза след 600 сец т.е 10 мин
YMB Leaders също... на мястото на водач пиша името на човека който ще следвам на мястото на паразит не пиша нищо :)
Правих го няколко пъти всичко е точно както е дадено в форума
SpectalDancer
Newbie
Newbie

Направо ми писна да се занимавам с този бот ... всеки има бот само аз нямам всичо са гушени с zod,jah,... и т.н. аз нямам една Um руна да си зема Shako ... е за това не харесвам този бот първо че прецаква цените на итамите в игра второ че не е направен за всеки .... и най вероятно Диаблото ще хвърчи към коша :) :)
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Явно някъде пропускаш нещо
topic1996.html
topic3761.html
Прегледай внимателно тези 2 теми и виж къде и какво пропускаш...все нещо не си направил като хората :)
....
MastaG
Newbie
Newbie

пък и не е лошо и ти да адднеш лидеера към твойта си френд листа
пробвай ако не си го направил може да помогне