k3cbot моля за млако разяснение

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
g1kata
Newbie
Newbie

Общо взето пробвах няколко бота включително и този от форума, но нищо не става , единственото което прави е да отвори Game.exe и от там нататък нищо нито се логва нито ръни нито нищо , пробвах няколко варянта , рових се по форумите, но не можах да се оправя сам ... досегха сум ползвал само d2jsp и явно там е проблема този бот е съвсем нов за мен , благодаря предварително на тези които опитат да ми помогнат с разрешаването на проблема.
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Добър вечер, бота, който се опитвате да подкарате трябва да бъде разположен в директорията на играта в противен случай прави точно това ,което сте описали. Инструкций може да намерите на адрес: topic1997.html
g1kata
Newbie
Newbie

Мерси за вниманието , стигнах до извода че съм пробвал 4-5 k3c бота който просто не са бачкали или не са се разбирали с Diabloto , пробвах и в директорията на играта , но пак беше същото докато един мн любезен играч от сървара ми прати неговия бот ... в момента папката на бота си е на декстопа и си бачка добре.

П.П. Ако някой тегли от data имайте в предвид че може би повече от полвината k3c не бачкат