Едно малко въпросче относно Пиндел бот

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
LickShoT-77-
Jr. Member
Jr. Member

Значи проблема ми е че бях забравил , че след като се убие Найтхалк или след запалването на wp-то Хаус ъф Пейн (не помня точно кога се затваряше портала до Аня) ми се затвори червения портал за Пиндел , а не ми се прави нов херо . Видях в файловете на ботовете , че има начин бота да мине и през wp-то , освен през червения портал . Та въпроса ми е какъв е начина да се постигне това ?

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО !!! :cool:
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Не съм много добре запознат с този вариант, това което знам е, че се оправя от Файла, който се намира в папката Ботс/ПинделХП, търсиш ред:

Code: Select all

function PXP_PathToPort() {

if (PXP_UseOverheads) { me.overhead("Walking to Red Portal")\ }
	switch(_PXP_Position) {
От тук надолу, избираш от къде да мине и как стигне до него, но съвета ми е да си дигнеш нов герой, защото ако един нормален рън през червения портал, ти е 20-30 секунди, по през тази врътка ти отива на минута и отгоре... Което за ще го избиеш точно за 2-3 дни рънене, ако се фанеш и вдигнеш една нова сорка, на която дори можеш да си избереш и по-качествено развитие.
Едит: Консултирал съм се с познат, както го видиме точно как става, щи пусна и конкретния отговор на въпроса ти, но пак ти казваш от този ред надолу ти е решението на проблема.
LickShoT-77-
Jr. Member
Jr. Member

BnC4aDeL wrote: Не съм много добре запознат с този вариант, това което знам е, че се оправя от Файла, който се намира в папката Ботс/ПинделХП, търсиш ред:

Code: Select all

function PXP_PathToPort() {

if (PXP_UseOverheads) { me.overhead("Walking to Red Portal")\ }
	switch(_PXP_Position) {
От тук надолу, избираш от къде да мине и как стигне до него, но съвета ми е да си дигнеш нов герой, защото ако един нормален рън през червения портал, ти е 20-30 секунди, по през тази врътка ти отива на минута и отгоре... Което за ще го избиеш точно за 2-3 дни рънене, ако се фанеш и вдигнеш една нова сорка, на която дори можеш да си избереш и по-качествено развитие.
Едит: Консултирал съм се с познат, както го видиме точно как става, щи пусна и конкретния отговор на въпроса ти, но пак ти казваш от този ред надолу ти е решението на проблема.
Благодаря ти много за отделеното време и за помоща , а относно дигането на нов херо - ДА по-добре е , но просто не ми се занимава , а и всичко е до късмет , така че ми е все тая... И пак ти благодаря за бързото съдействие :)
Djihad
Full Member
Full Member

Или както ти е казал BnC или,ако си с мулти-бот си дръпни скрипт PainPindle ]
Si vis pacem...para bellum
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Проучих както ти казах нещата, благодарение на SkyLine-GTR ме просветли, както ти бях обещал, че от такъва врътки няма смисъл, тъй като бота се усложнява, а й минава прес повече места и шанса да ти даде ерор, да бъгне се увеличават многократно.
Пример:
Ако при нормален пиндел рън, прес червения портал на 100 ръна 5 са неуспешни,
то през тия врътки, на 100 - 30-40 ще ти еррорват, ако мога така да се изразя и съответно ако правиш 100 ръна нормално през червения портал, то с тая врътка ще правиш 30, пряко сили - 40.
И като добавиш процента на бъгване, щи излезе по-добре за 2-3 дена по 2-3 часа на ден да си дигнеш нова сорка или там какъвто герой ползваш....
Айде със здраве :)
LickShoT-77-
Jr. Member
Jr. Member

Да така е момчета , като се замислих и мен ме просветна , че е по-добре да дигна нова (пък и по-добре , тая беше близалка , сега ще дигна една огнена и без това ми се играеше с такава) . Все пак благодаря за отделеното време :cool: . Темата вече може да се лок...