Нема такова чудо - ПОМАГАЙТЕ!!!

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
Endorion
Newbie
Newbie

Правя всичко каквото сте казали и шибания бот нали влиза си в д2 пише пасс сичко прай игра и накрая....Седи в играта и ходи само на дол...Hratil го няма в началото на играта ....бота не се опитва да стигне до него колко ли не к3ц теглих не става...Някой некви идеи?
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Я опитай да обясниш като нормален човек и по възможност с по-малко грешки и на разбираем за всички език...
....
Endorion
Newbie
Newbie

Добре \] Значи пускам бота,влиза в играта и започва да ходи на дол и се бие в стените и абсолютно нищо друго не прави...Hratil го няма в началото на играта(четох че забива заради това) и това е нищо друго не прави...
Djihad
Full Member
Full Member

1.Правиш игра 3 акт говориш с него в началото на града и Save/Exit

2.Ако не стане изпълняваш си всички куестове.

При мен се оправи от 2 рото,защото не винаги като говоря с него ми се оправя...просто си има игри дето си се бъгва в началото ... късмет...
Si vis pacem...para bellum
Endorion
Newbie
Newbie

Не става говорих с този излизам от играта пак влизам и не и не....1 фр при него тръгва всичко както си трябва,пак с този херо...и същия к3ц....
drek
Full Member
Full Member

Провеи също и антивирусната , тъй-като и тя може да прави поразии (трие файлове)
BiGMetaL
Newbie
Newbie

И аз имам същия проблем като го пусна и той тръгва направо на долу и забива дето свършва моста исчаква тайм лимита да свърши и прави нова игра и пак същия принцип пак тръгна на долу и пак кисне и гледа жабите ... :nenormalniste: 6 от 6 клеста направих на 3 ти град да не е случаино па това но уви и от това не се оправи . някакви други идеи преди години в хеадоф имах същия проблем сега като си припомня но да ме убиеш няма да се сетя как се оправи :punish: помагаите ...
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

1. Дръпни си версията от форума.
2. Сложи папката с бота в папката с диабло-то.
3. Правилно се задава директорията на диабло и съответната икона за стартиране.
4. При мене имаше подобен проблем след едно от преинсталиранията на windowsa ми и аз го оправих като си настрой ботовете да почват от СЛОТ 1, на 0-левия бот не съм го пускал, защото ми забива така както при вас.
5. Лоадер имате ли? Защото мисля, че за да работи Пк-то ( да се портва в града ) искаше лоадер.
Ако и от тези неща не става си теглете версия на бота, докато не ви тръгне.
НЯМА от какво друго да е !!!
Или ако изпускам нещо друго, то е от недовиждане или забравяне.
Ако се досета още нещо ще го пусна довечера тука.
BiGMetaL
Newbie
Newbie

Отговора се крие в въпроса просто и двамата не сме направили едно да сложим пакпката "k3cbot" в директорията на играта аз досега правих плугин папки какво ли не но не се бях сетил да я оставя така като си е :angel: та това е решението на бъга .
FeHoMeH;[
Full Member
Full Member

Имаше си една тема точно за к3ц бот..И там човека беше написал няколко проблема, които могат да се появят.Този беше един от тях :]