Проблем с d2jsp Yamb - Mepho

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
botchi
Newbie
Newbie

Ами бота съм го настроил, но като влезне в лоадера не пише акаунти парола нищо такова...Това е 1 вия проблем. Иначе като ги напиша ръчно убива мефо , отива в града , стои пред тп то и не излиза от играта ... Защо така ? стартирам го от autod2jsp ! И само 1 въпрос да не правя нова тема - Как да го направя с год този бот ? :(
Alex
Dreaming Friend
Dreaming Friend

botchi wrote: Ами бота съм го настроил, но като влезне в лоадера не пише акаунти парола нищо такова...Това е 1 вия проблем. Иначе като ги напиша ръчно убива мефо , отива в града , стои пред тп то и не излиза от играта ... Защо така ? стартирам го от autod2jsp ! И само 1 въпрос да не правя нова тема - Как да го направя с год този бот ? :(
Здрасти, сложил ли си js32.dll от папка js32_dll в c:\windows\system32? За вторият въпрос d2jsp не може да се направи с год :)
botchi
Newbie
Newbie

dll.- Tо съм го сложил... за года мерси все пак :)
botchi
Newbie
Newbie

bump... никой ли не може да помогне ?
Djihad
Full Member
Full Member

1.Даваш в джсп прозореца едит на героя,който пускаш.
2.Малко под мястото където пишеш акаунт и парола има колонка - Starter script:
3.Там го правиш на autostarter
4. Приятна игра :)
Si vis pacem...para bellum
Nova
Newbie
Newbie

Аз пък имам друг проблем с d2jsp-то. Искам да пусна тро follow-a , но когато ги стартирам ми пише ацц и парола само на този герой , който съм цъкнал да се пусне първи. Всички са ми на autostarter. Някой да има идея как мога да стартирам три героя едновременно да са follow?
Djihad
Full Member
Full Member

Nova wrote: Аз пък имам друг проблем с d2jsp-то. Искам да пусна тро follow-a , но когато ги стартирам ми пише ацц и парола само на този герой , който съм цъкнал да се пусне първи. Всички са ми на autostarter. Някой да има идея как мога да стартирам три героя едновременно да са follow?
Там където пише ДИабло 2 Title - 3 те бота трябва да са с ралични заглавия :]
Si vis pacem...para bellum