Моля някой,който има YAMB 0.9.5.9 да погледне темата:

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
Djihad
Full Member
Full Member

Търся някой,който не е свалял бота от дадените линкове тук или от (сайта дет се чака 45 секунди).бг,защото в тези скриптове на посочените има проблем:

Паразит скрипта крашва във 100% от случаите,когато: Лидера от трон-руума на Баал се качи в града до някое НПС за да се heal-не,паразита се качва с него в града,когато обаче лидера слезне в тп-то,паразита преди да се върне - крашва

Симбиот скрипта отчита присъствието на лидер,отчита сигнала "тп ъп",но не отчита зоната в която е дадено тп-то и героя не влиза в него

Пит скрипта дава грешки около 5 на 12 ръна поради (според грешката) местоположението на пещерата YAM_Pathingexception ... бля бля ... stairs .... бля бля...

Моля някой,който има здрав от гледна точка на тези дразнещи грешки,бот или поне скриптове "YAM_PARASITE" "YAM_SYMBIOTE" "YAM_PIT" да се свърже с мен,ще съм му много благодарен.

Акаунт: Djihad,Sahib
На лично съобщение тук.

Съжалявам за отделната тема,която правя,но ми е мерак (освен за лично ползване) бот,който да крашва възможно многократно по-малко. Преди 5-6 години,когато излезе тази версия и я кракнаха нямаше такива проблеми и никога до сега,когато почнах отново да играя Диабло не съм срещал толкова "мизерии" :mda: по скриптовете ...
Si vis pacem...para bellum
Djihad
Full Member
Full Member

Оправих се намерих 0.9.5.7 и 0.9.5.8 пълни версии.Няма смисъл от темата вече
Si vis pacem...para bellum