Проблем с K3c

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
Charly
Newbie
Newbie

Благодаря на админа че ми заключи темата за нищо...

Имам проблем с k3c не иска да си чисти инвентара и не прибира в сандъка, прерових всичките 18 страници и нищо конкретно, а може да съм изпуснал нещо, та за това пускам тема.
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Провери имаш ли всичките файлове да не би някой случайно да ти липсва или да го е делнала антивирусната.... и отделно ако имаш повече файлове с името "zpickit", "zpickit1" ,...... (схващаш идеята нали ?) ги изтрии... И мисля, че ще ти се оправи...
Charly
Newbie
Newbie

Да тази тема за логовете я четох ония ден. Всички файлове имам, чуда се да не би за това че съм full с злато и не иска да продава, не вече пробвам всичко без куб с куб голям филм :S
rory_x
Newbie
Newbie

триеш папката,теглиш на ново,разархивираш,настройваш,пускаш
ако това не помогне нз
Charly
Newbie
Newbie

Горе-долу се по управи, но забелязвам че запазва някакви мизерии малки чармове, пръстени и амулети в инвентара и така се препълва.. Другите ги изхвърля.

Code: Select all

id_col_right=0
нагласих го на 0, че нямам никакви предмети в инвентара. Дали е то проблема не знам.
rory_x
Newbie
Newbie

не това е проблема,то може да си нагласиш какво да взима ама е много работа :D така че най-добре през 3-4 часа да го чистиш
Charly
Newbie
Newbie

хм дали е от това че съм на max злато ? най - интересното е че при мен и при фр-то ние се бъгва по един и същ начин :laugh:
Djihad
Full Member
Full Member

Никога не съм имал такъв проблем с k3c ... изтрийте си папките и архивите на к3ц-намерете си друг архив и си го инсталирайте от там...може нещо да е прецакан...
Si vis pacem...para bellum
Charly
Newbie
Newbie

мале колко съм глупав

Code: Select all

id_col_right=9
бях го сложил на 0 и си мисля, че така ще маха всичко от инвентара а то било на обратно :D

Благодаря на всички за отделеното време!