Проблем с k3cbot

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
ZFPuhi
Newbie
Newbie

Привет на всички, така имам следните проблеми с к3с-а ...
Идентва итеми и ги изхвърля...близо 7500 ръна нито една руна над Мал (но това може да е само от късмета ми) обаче станах свидетел на " Идентва raven frost, и го изхвърля на земята " едва едва го насилих да го вземе обратно.Имам чуството че не само Рейвън мята.Пада Уизард Спайк (пребива първо 3-мата консули) и не го взима, както и когато ги пребие, и падне нещо той не чака да го вземе а излиза от играта ем съм увеличил времето на рунда.Също така започна да сабира чармове *смал* 1-42 Lightning Dmg,или пък *гранд* 13 мин дмг +49 Ар, което спорет мен са боклуци ( индентва ги и ги пази ) а тези неща незнам от къде и как да ги настроя.

Edit :
И Почна да ми писва да взима Сини и Жълти ( Предмети от сорта на Ръкавици ассасински прибори за ядене ботуши сини амулети и пръстени жълти ...)
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

BnC4aDeL wrote: Хахаха, малко да посмея та по въпроса.
1. Виж Zoid.dll
2. Провери в zpickit, дали си им дал ТРУ ( да ги дига от земята )
3. Провери пак в zpickit, дали имат Точка и запетая пред самите чарми. \\\\\\

Code: Select all

[Small Charm]
Code="cm1"
Description=Small Charm
Identified=0
Така ще ти го взима

\[Large Charm]
\Code="cm2"
\Description=Large Charm
\Identified=0
Така няма да го взима

[Unique Tiara]
Code="ci2"
Description=Unique Kira's Guardian(Tiara)
Quality=Unique
Identified=0
Pickup=FALSE   - Така не го взима
Pickup=TRUЕ - Ако го пише това ТРУ, ще го взима.
Това го писах точно една тема под твойта... Ма ви мързи да четете. Ц-ц-ц- .....
А за руни - ето ти код:

[Ith Rune]
Code="r06"
Description=Ith Rune
Pickup=FALSE  - така не ги зима :) - Фолс... Грешно !!!

[Um Rune]
Code="r22"
Description=Um Rune
Priority=1
Pickup=TRUE - така ги зима - Правилно - Тру
pace7y
Newbie
Newbie

аз всичко съм направил имам и всички фаилове и пак не иска да ги вдига от земята плс даите савети
rory_x
Newbie
Newbie

pace7y wrote: аз всичко съм направил имам и всички фаилове и пак не иска да ги вдига от земята плс даите савети
антивирусната ти програма блокира пикит файла добави го в излючения
Djihad
Full Member
Full Member

1. Бота е направен да събира чармове смалки 1-40 лайт дмг
2. Във един от файловете на бота (който аз си едитнах по свое усмотрение и е доста по-добре) са нагласени атрибутите на дадени предмети,които бота да запазва в случая рейвън 20 декс 240 + ар ,а този просто е бил слаб и го е изхвърлил...
3. Ако не си си едитвал пикита - уизардспайк по дефаулт не се вдига от бота

4. И сега сензацията - когато нещо не можеш да цъкнеш или вземеш :laugh: и "едвам го цъкваш" докато бота върви - горе вдясно на клавиатурата,вдясно на скрол лок има едно бутонче " Pause/Break" с което си даваш пауза на бота :secret: :laugh: :laugh: :secret: ама е тайна това да не я казваш на много хора :laugh:
Si vis pacem...para bellum
ZFPuhi
Newbie
Newbie

А да добавя понеже пускам бота и тръгвам да влизам да си цъкам с друг асс и като го Крашне / дропне бота той не пише асс-то (а съм му дал нали да пише асс-то)
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

ZFPuhi wrote: А да добавя понеже пускам бота и тръгвам да влизам да си цъкам с друг асс и като го Крашне / дропне бота той не пише асс-то (а съм му дал нали да пише асс-то)
По някога и при мене се случва, това просто бота от лагването, тъй като ти играеш друга игра, той си мисли, че е написал примерно ацц и пасс и е избрал герой, и тръгва да ти пише име и пасс на играта. При което така прави няколко пъти, не тръгва в игра крашва и на ново тръгва всичко. Или пък забива самия К3ц и трябва рестарт. Ако това стане не знам да се оправя.. Поне при мене е така :) Ако някой знае да каже :)
ZFPuhi
Newbie
Newbie

Ем да де че ако тръгна да пускам 3 бота от 3 различни асс-та сметай че те и 3-те ще крашнат по някое време и само 1 бот ще се пусне (последният) а другите 2 ще се опитват и опитват да влязат с неговото асс ...Та неможели някакси да се настрой така че той да Пише Асс-то *бота* когато се конектва ?
Или аз нещо бъркам така ли трябва да е написано ?
account0= Пример
или така account0=Пример (разликата е че има разстояние след "=") за да може автоматично да ми Пише асс-то к3с бота