Kc3bot - основен проблем, моля за help

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
Zarko
Newbie
Newbie

След подробен преглед на темите с к3с, забелязах, че и други имат подобни проблеми, но решение не е предложено.

Моля за информация и помощ от админи и хора с опит - ако някой си е решил подобен проблем, да пише как го е оправил.

Проблемът е следния:

Ботът прави произволен брой рънове, след което стартира грешка Failed to Join Game.

След стартирането на въпросната грешка, в героя (не в акаунта, в други ацц-та и други герои от същия акаунт влиза) не може да се влезе неопределен брой време дори ръчно. Понякога няколко часа, понякога един ден. След това отново може да се влиза, но при стартирането на бота , след известно време, ситуацията се повтаря.

Не може да се влезе ръчно или както и да е в героя, който е зададен за рън и от друг компютър, който е без бот. Изтривам бота от моя комп и ресвам, пак не се влиза.

Ситуацията е подобна на тази, в която героят е отворен в някаква игра и се опитваш да го отвориш пак от друг лоудер. Все едно в сървъра си стои отворена игра с него. Реална игра обаче няма отворена от компютъра, гася и ресвам всичко, проблемът остава за часове до денонощие.

Какво съм предприемал, след изчитане 18-те страници в темите тук, без резултат:
Папката на бота е в папката на Д2.
Използвам loader.
Изтрил съм всички лог файлове в папката на бота.
Ползвам ацц на 1, не на нула.
Изтеглих наново бота от посочения тук линк и преинсталнах, нулев резултат.
Настройките са 1:1 с описаните в информацията.
Нямам дублирани файлове.
Броят на файловете в папката на бота са 16, нищо не ми се спира от антивирусната.

П.С. В логовете на Д2.txt дава следната грешка за тайминга на забиване :Low End Mashine: FALSE

МОЛЯ ВИ ХОРА ПОМАГАЙТЕ

BlaCkiT
Jr. Member
Jr. Member

Виж сега приятелче тази грешка "Failed to join game..." Е нещо нормално при ботовете. И при мен е така може би и при повечето хора, и когато се реснес сървъра "Your Connection has been Interrupted..." се оправя и така общо взето. Грешката не е в твоя телевизор :rolleyes:
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Хубаво си го написал, но това няма нищо общо с бота ти. Когато героято ти стане FTJG, няма какво да направиш, освен да чакаш рестарта на сървъра. Мога да ти предложа един хинт, с който доста по-рядко става така:
във файла k3cbot.ini, намираш ето тези команди:
\ ЅшИлґґЅЁУОП·ЅзГжµДСУК±
creategame=

\НЛіцУОП·єу¶аѕГїЄКјЦШЅЁ
aftergame=
и им задаваш стойност 10-12-13.
zashto