k3c странен проблем

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
kiboto
Newbie
Newbie

Та проблема е, че започва, ръни си без проблем, оправя си предметите, само дето не събира предмети. Гледах разни теми, без антивирусна съм, с надеждата тя да е блокирала файла Zoid.dll, но не е било от това. Гледах в zpickit, поиграх си да сложа на всичките предмети, които искам да вземе- TRUE. И това не стана, реших да погледна Zoid.dll, там намерих този откъс:
//Customize zPickit with these options.
zPickit {
zPickitEnable = TRUE\ //enable pickit by default?

В началото беше False, промених го нa TRUE, и това не стана. Е, някакви идеи какво да правя? Теглил съм бота от темата, която е закачена като важна в този раздел.
drek
Full Member
Full Member

За да го настроиш кои итеми да вдига не се пише "вярно" , а се махат "" пред кога и името на предмета.
kiboto
Newbie
Newbie

Това беше първото, което направих, но не стана. След това прочетох, че трябва да има стойност ТРУ, за да взема, направих го и пак не стана... :(
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Провери дали всичките файлове са ти в папката. Тоест, изтегли си нов бот и преброй файловете в него и в твоя, мисля, че бяха 17. Не се сещам за нещо друго, от което да не ти ги зима. Ако не просто си го направи наново с този, който е от форума тука. Той си работи аз съм с него.