Въпрос относно ботове?!

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
ZFPuhi
Newbie
Newbie

Привет, понеже съм много много Нов и Зелен в областа на ботовете и тем подобни исках да попитам дали има такива ботове който да са с Год Мод, ботове за Andy , Pindel , Baal , Travical. За травикал знам че е k3c бота, обаче с него мога да пусна само 1 герой, Причина = > Ако пусна примерно 3 бота " Гошо , Гошо1 , Гошо2 " и в тази последователност ги пусна ест, и ако крашне " Гошо " той ще тръгне да влиза с асс-то " Гошо2 " , защото той е последното влязно в Б.нет което е адски дразнещо.А за Анди Пиндел и Баал съм чувал че Dj2s (нещо си немога да кажа точно името) си ги ръни, обаче без год.Което хич не ми помага ако съм в някой нов сървър и искам да изкарам итеми да пусна 1 полу-гол сорс да ръни пидел за итеми без год той и 1 итем няма да хване.Затова моля дайте някакви съвети идей който да спомогнат мойто " Обогатяване " на предмети.

Благодаря на всички предварително, който са прочели и писали по темата .
Djihad
Full Member
Full Member

Има и пиндъл бот с год,казва се PindelGod и мисля,че го има качен тук,ако не в (оранжавото сайтче-45 секунди).бг го има.
Не се притеснявай,че ако ти крашне бота,ще тръгне да влиза с другото ацц,измислено е това и бота си пише акаунта за който е нагласен :) :) . А този за баал е d2jsp \]
Si vis pacem...para bellum
ZFPuhi
Newbie
Newbie

А имали нещо за Баал бот с год и Анди с год ?
Djihad
Full Member
Full Member

Баал бот с год няма,а анди....точно няколко реда над темата ти: topic2151.html
Si vis pacem...para bellum
ZFPuhi
Newbie
Newbie

10х, дръпнах го пуснах го и бота не идентва, + как да го настроя да ги идентва и да взима (смал чармс с лифе над 18 , Гранд чарм с скил и лифе , и уникални итемс с добри стойности) ?Или има някакъв начин да сложа к3с описанието в него ?

Edit :
Както и всички помошни чармове (скилари за скил) който са ми в инвентара ги трупа в стажа ... което става още по - трудно да убива анди, и от каде да настроя да прибира златото (злато над 1 000 да го сабира)