нужда от помощ d2jsp

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
Tra[Sh]eR
Newbie
Newbie

значи проблема ми е такъв.. пуснал сам follow бот и искам да спре да бие gledah confings fails но не видях никаде моля някой ако знае да пише :)

- - и извинявайте ако има такава/подобна тема не сам видял пък инета ми е бавен :)
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Малко не те разбирам, но по това, което разбирам, мисля, че ти искаш, като си пуснеш бота, той си бие и по някое време ти скимва да го спреш и не знаеш как ?
Ако е това > в Конзолата ( ауто д2джсп ) където цъкаш Play, цъкаш Kill и той си затваря Д2-то.
Иначе твойте думи имат още доста тълкования - да не бие баал, да не бие в играта нищо демек да седи в града, или пък да влиза само в тп-то за Екси да дигам... По точно кажи, кое да не бие и ще ти помогнеме.
А и да кажа, попринцип не сме медиуми :)
Tra[Sh]eR
Newbie
Newbie

xD пич пуснал сам follow друид и постояно се навира в мелето искам само да стои и да дига хп без да ги бие сега разбра ли ме ?
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Прочети ме.
Просто слагаш наклонените черти пред баал :)
Tra[Sh]eR
Newbie
Newbie

мм добре аз като сложа наколонените черти пред баал.. друида въобще пък не влиза в тп.. ?
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Друида на какво е ... :)
Tra[Sh]eR
Newbie
Newbie

elemental
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Значи да ти обясня само, има начин питах за него, тъй като и аз не съм наясно, но ми казаха, че е смотана работа... тъй като, ако сега на 10 бр-та ти дава 1 ерор, то тогава на 10 бр-та ще ти дава 9 ерора, разбираш ли за какво ти говоря.
Че е безмислено просто да се прави.