к3ц бот проблем , моля помогнете

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
beasteh
Newbie
Newbie

значи всичко изглежда наред , но бота като се пусне тръгва напред и се забива в задънен път и след като мине известно време излиза и прави нова игра .

от какво може да е този проблем ?
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Май за тоя проблем се слагаше папката с бота в папката с Диабло-то.

Господ ни дал очи, нека да четем, дал ни мозък, нека да мислим, дал ни ръце нека да го направиме. :click:
beasteh
Newbie
Newbie

ами ако папката си е там? тогава какво>?
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ма чакай сега брато, пробвал си един път, даже си чел-недочел, чул-недочул и искаш да работи, ми фани го прочети, пробрай 1-2 пъти 3 пъти и тогава пиши, на 100 процента съм сигурен, че не си го направил.
Качи снимка къде забива.
Влезни в гугъла напиши к3ц за диабло 1.10, изтегли 5-6 и пробвай.

Едит: Не ми извъртвай само думите :) Приеми ги като съвет, не като повишаване на тон.
Весела Коледа и Щастлива Нова Година !!!
beasteh
Newbie
Newbie

значи прочетох доста теми + това не е само един път, а 2 дена го оставих вече. видях че има много такива теми , но проблема си е оставал .... както и твоите теми , подробни са и добре направени , но всичко направих и проблема е си остава

за да съм по изчерпателен - поправих героя , изпълних всички куестове (те си бяха) , папката е в директорията

ето 2 снимки - http://prikachi.com/images/38/2794038C.jpg

http://prikachi.com/images/39/2794039K.jpg
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Тегли ботове, докато не тръгне, щом си направил всичко, както сам казваш.
Колкото точно за този проблем, папката на К3ц Бота се слага в папката на Диабло-то.
Упорство му е майката...
beasteh
Newbie
Newbie

ясно , явно при един работи ,при друг - не , тъй като ми го даде приятел , при който няма никакви проблеми

има си избирателна система ":|
BV05
Newbie
Newbie

Беастех сигурен ли си че к3ц бота ти е в папката на диаблото щото и моя правеше така докато не преместих папката на к3цто в папката на диаблото :)